banner258
banner256

HDI Sigorta Antalya’da acenteleri ile buluştu

banner209

HDI Sigorta, Türkiye'nin dört bir yanından gelen acenteleri ile 26-28 Ekim tarihleri arasında Rixos Premium Belek Otel’de ‘’Geleneksel Acenteler Toplantısı’nı’’ düzenledi. Gerçekleşen organizasyona 520 acente katıldı.

HDI Sigorta Antalya’da acenteleri ile buluştu
banner147

Organizasyonun açılışının sonrasında sunumlar gerçekleştiren HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Sven Fokkema ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu şirket vizyonu hakkında önemli konularda bilgiler verdi.

banner208
Gelecek birkaç sene içerisinde şirketin çok daha karlı ve etkin olacağına inandığını dile getiren HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Sven Fokkema, “Şirketimiz Avrupa’da yedinci ve Almanya’da üçüncü konumda. Çok daha büyük hedeflerimizi hep beraber gerçekleştireceğimizden şüphe duymuyorum. Talanx Grubu olarak 150’den fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz ve enerjimizi sürekli aktif çalışmalarımızdan beslenerek alıyoruz. Temel hedefimiz Talanx Bireysel Grubu’nun faaliyet gösterdiği 13 ülkedeki büyük oyuncular arasında yer almak” dedi.

HDI Sigorta’nın uzun yıllardan beri acentesinin yanısıra olduğunun önemini vurgulayan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “HDI Sigorta olarak acentelerimize değer veriyoruz. Acentelerimiz ile beraber büyüyoruz. 2011 yılından bu yana HDI Sigorta  bünyersinde bulunmanın gururunu yaşıyorum. Şirketimizde sıcak bir aile ortamının olması bizleri çok mutlu ediyor. Bu sıcaklığın kesintisiz biçimde devam edeceğinden hiç şüphem yok. HDI Sigorta yoluna samimi, acentelerine dşayet veren, ulaşılabilir, müşteri ve çözüm odaklı olarak devam edecek. HDI Sigorta’nın en büyük farkı da budur” dedi.,

Organizasyonun ikinci gününde ise ‘İkili Görüşmeler’ kapsamında yöneticiler ile bir araya gelen acenteler talep ve beklentilerini paylaşma imkânı yakaladılar. Işın Karaca ve Altay’ın sahne aldığı gecelerde, katılımcı acenteler ve yöneticiler eğlenceli zaman geçirerek yorgunluk attılar.

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133