banner193
banner312

HDI Sigorta Antalya’da acenteleri ile buluştu

banner209

HDI Sigorta, Türkiye'nin dört bir yanından gelen acenteleri ile 26-28 Ekim tarihleri arasında Rixos Premium Belek Otel’de ‘’Geleneksel Acenteler Toplantısı’nı’’ düzenledi. Gerçekleşen organizasyona 520 acente katıldı.

banner313
HDI Sigorta Antalya’da acenteleri ile buluştu
banner199

Organizasyonun açılışının sonrasında sunumlar gerçekleştiren HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Sven Fokkema ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu şirket vizyonu hakkında önemli konularda bilgiler verdi.

Gelecek birkaç sene içerisinde şirketin çok daha karlı ve etkin olacağına inandığını dile getiren HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Sven Fokkema, “Şirketimiz Avrupa’da yedinci ve Almanya’da üçüncü konumda. Çok daha büyük hedeflerimizi hep beraber gerçekleştireceğimizden şüphe duymuyorum. Talanx Grubu olarak 150’den fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz ve enerjimizi sürekli aktif çalışmalarımızdan beslenerek alıyoruz. Temel hedefimiz Talanx Bireysel Grubu’nun faaliyet gösterdiği 13 ülkedeki büyük oyuncular arasında yer almak” dedi.

HDI Sigorta’nın uzun yıllardan beri acentesinin yanısıra olduğunun önemini vurgulayan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “HDI Sigorta olarak acentelerimize değer veriyoruz. Acentelerimiz ile beraber büyüyoruz. 2011 yılından bu yana HDI Sigorta  bünyersinde bulunmanın gururunu yaşıyorum. Şirketimizde sıcak bir aile ortamının olması bizleri çok mutlu ediyor. Bu sıcaklığın kesintisiz biçimde devam edeceğinden hiç şüphem yok. HDI Sigorta yoluna samimi, acentelerine dşayet veren, ulaşılabilir, müşteri ve çözüm odaklı olarak devam edecek. HDI Sigorta’nın en büyük farkı da budur” dedi.,

Organizasyonun ikinci gününde ise ‘İkili Görüşmeler’ kapsamında yöneticiler ile bir araya gelen acenteler talep ve beklentilerini paylaşma imkânı yakaladılar. Işın Karaca ve Altay’ın sahne aldığı gecelerde, katılımcı acenteler ve yöneticiler eğlenceli zaman geçirerek yorgunluk attılar.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner259

banner213

banner183

banner135

banner203

banner260

banner78

banner91

banner133