HDI Sigorta Babalar Günü’nü Ahmet Çakar ve Serhat Ulueren ile kutladı

HDI Sigorta’nın Babalar Günü etkinliği 7 Temmuz’da Ataşehir’deki Bof Hotel’de gerçekleştirildi. Santra Marketing tarafından yapılan organizasyonu, HDI Sigorta bünyesindeki Atölye Eğlence Grubu gerçekleştirdi.

HDI Sigorta Babalar Günü’nü Ahmet Çakar ve Serhat Ulueren ile kutladı

Spor yazarı ve sunucu Yetkin Etkin’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen söyleşiye HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ile futbol dünyasının renkli simaları Ahmet Çakar ve Serhat Ulueren katıldı.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu, HDI Sigorta’nın duygusal ve sosyal bir şirket olduğunu söyledi. Özel günlerde sık sık bir araya gelen büyük bir aile olduklarını vurgulayan Hancıoğlu, sporun da bu ailede önemli bir yer tuttuğuna değinerek, “Başka renklere âşık olsak da spor ortak sevgimiz. Söz konusu sporsa, tüm Türkiye’yi kucaklıyoruz. Bu sebeple, HDI Sigorta olarak Bandırma’dan Erzurum’a kadar her yerdeyiz. Öyle olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Keyifli bir sohbet havasında geçen söyleşide, konuklar Ahmet Çakar ve Serhat Ulueren’e sorular yönelttiler. Kahkaha dolu sohbet esnasında Ahmet Çakar, geçmişteki anılarını katılımcılarla paylaşırken, Serhat Ulueren ise futbol dünyasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ayrıca, HDI Sigorta Kız Futbol Takımı, Ahmet Çakar’dan bir maçlarına hakemlik yapma sözü aldı.

Etkinliğin sonunda, Ahmet Çakar ile Serhat Ulueren’e “Yılın Babası” plaketi ve HDI Sigorta forması takdim edildi.

banner149
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78