banner143
banner156

HDI Sigorta ‘Hızlı Destek Servis’ ağını genişletiyor

banner209

Sigortacılık sektöründe gerçekleştirdiği yenilikçi faaliyetler ile adından söz ettiren HDI Sigorta müşterilerine kolaylık sunmak amacıyla hizmete sunduğu ‘Hızlı Destek Servisleri’ ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin birçok ilinde hizmet verecek servisler ile araç problemi yaşayan müşterilere yönelik hizmetler sunacak.

HDI Sigorta ‘Hızlı Destek Servis’ ağını genişletiyor
banner147

HDI Sigorta’nın Ekim 2014 tarihinde ilk olarak İstanbul’da başlattığı ‘Hızlı Destek İstasyonu’ hizmeti, Türkiye’nin farklı illerine de yayılarak Samsun, Trabzon, Adana, Antalya ve İzmir illerinde müşterilere hizmet sunmaya başladı. Yeni açılan yetkili servisler, müşterilere yönelik ikame araç, vale hizmeti, akü ve lastik indirimi gibi birçok hizmet sunacak.

banner208
Kahvaltı organizasyonlar ile gerçekleşen açılışlarda acenteler ile bir araya gelen HDI Sigorta üst yönetim kadrosu ve hasar departman yöneticileri karşılıklı olarak sektör değerlendirme imkânı yakaladı. Ayrıca HDI Sigorta yönetimi yetkili servis çalışanları ile bir araya gelerek görüşmeler gerçekleştirdi.

‘Hızlı Destek İstasyonları’ ağının genişlemesinden dolayı memnuniyetini belirten HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “HDI Sigorta gerçekleştirdiği çalışmalarla müşterisini memnun etmek için yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyor. Sektörün öncü aktörlerinden biri olarak, gelecek adına birçok proje düşünüyoruz. Hızlı Destek Servisleri bizim için çok önemli. Bu disiplin ile kaliteli hizmet ve servislerin standartlarını yükseltmeyi hedefliyoruz. Müşteri ile ilk temas çok önemli; HDS ye geldiği zaman karşısında derdini anlatabileceği, karşısında konusunda uzman, çözüm ve sonuç odaklı, şikayeti memnuniyete çevirecek özellikte personelle temas etmesi gerekiyor. Bu proje bunu sağlıyor. Hedefimiz doğru ortalıklar ile yolumuza devam etmek,” dedi.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133