HDI Sigorta Petroleum 2019 Fuarı’nda yer aldı

Sektörün büyüyen markasıHDI Sigorta, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ve 140 milyar lira büyüklüğündeki akaryakıt sektörünü bir araya getiren "Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon Market Ürünleri ve Teknoloji Fuarı - Petroleum 2019 Fuarı”na katıldı.

HDI Sigorta Petroleum 2019 Fuarı’nda yer aldı

28-30 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda HDI Sigorta yetkilileri, sektörün önde gelen temsilcileri ile bir araya geldi. Fuar her yıl olduğu gibi bu yıl da, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere enerji sektörünün kamu ve özel sektördeki tüm temsilcilerini bir araya getirdi.

Petroleum Fuarı’nda yer almanın önemine değinen HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu,Petroleum 2019 Fuarı’nın enerji sektörünün en önemli fuarlarının başında geliyor. Sigorta sektörünü burada temsil etmek, sektörün güçlü temsilcileri ile bir araya gelmek bizim için oldukça faydalı oldu. Üç gün boyunca fuardaki yeni teknolojileri takip ederken, yeni fırsatları da değerlendirme imkânı yakaladık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER