banner143

banner256

HDI Sigorta’nın spora ve sanata desteği sürüyor

banner209

“Futbol Bir Oyundur’ İstanbul’un ardından farklı illerde çocuklar ile buluşmaya hazırlanıyor.

HDI Sigorta’nın spora ve sanata desteği sürüyor
banner199
banner147

Sigortahaber.com.tr - “Futbol Bir Oyundur’ İstanbul’un ardından farklı illerde çocuklar ile buluşmaya hazırlanıyor. Tiyatro metnini Türk Tiyatrosu’nun duayen ismi Enis Fosforoğlu’nun yazdığı, 6 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden “Futbol Bir Oyundur”, İstanbul Akasya AVM’de dün gerçekleştirilen gösterimin ardından farklı illerde sahne alacak.

Sporun gelişimi için Türkiye’de faaliyetlerine başladığı ilk günden bugüne destek veren HDI Sigorta, sporda fair play ruhunu aşılayan, sporun faydalarını anlatan ve nasıl doğru taraftar olunabileceğini anlatan “Futbol Bir Oyundur” müzikli çocuk tiyatrosuna verdiği destek ile spora katkı vermeye devam ediyor.

Hikayesini Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Enis Fosforoğlu’nun kaleme aldığı yönetmenliğini ise Seren Fosforoğlu üstlendiği ‘Futbol Bir Oyundur’’un dün İstanbul Akasya AVM’de gerçekleşen gösterimine HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ve şirket çalışanlarının aileleri yanı sıra birçok davetli çocukları ile birlikte katılım gösterdi.

‘Futbol Bir Oyundur’ adlı tiyatro gösterisi İstanbul’un ardından sırasıyla İzmir, Eskişehir ve Ankara’da sahne alacak.

banner208
6 yaş ve üzerindeki çocuklara hitap eden, geleceğin spor seyircisini yetiştirmek için hayata geçirilen ve UEFA’dan teşekkür alan “Futbol Bir Oyundur” oyunun kalan programı ise şöyle:

10 Şubat 2019, Saat: 11.00

Fuar Gençlik Tiyatrosu, Konak – İzmir

16 Şubat 2019, Saat: 13.00

Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi, Tepebaşı – Eskişehir

17 Şubat 2019, Saat 13.00

Yılmaz Güney Sahnesi, Çankaya – Ankara

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133