banner206
banner156

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Büyümeye Devam Ediyor

banner209

Sigorta ve reasürans konularında danışmanlık hizmeti veren uzman sigorta ve reasürans brokerlik şirketi IBS, kadrosunu güçlendirerek büyümeye devam ediyor. Finans alanında önemli başarılara imza atan Ece Tümer Dizemen, IBS’e Finans Koordinatörü olarak atandı.

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Büyümeye Devam Ediyor
banner205

Deneyimli kadrosu ve güçlü mali yapısıyla sigorta brokerliği sektöründe istikrarlı şekilde büyümeye devam eden IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği (UIB Türkiye), yönetim kadrosuna finans sektörünün deneyimli isimlerinden Ece Tümer Dizemen’i dahil etti.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü onur derecesiyle tamamlayan Ece Tümer Dizemen, çalışma hayatına başladığı Ernst & Young’dan sonra uzun yıllar Vodafone’un çeşitli birimlerinde finans alanında üst düzey yöneticilik görevleri üstlenmiştir.

banner208

Ece Tümer Dizemen’in atanmasına dair açıklamada bulunan IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi, “20 yıllık birikim ve yatırımlarımızı arkamıza aldığımız 2018 yılında istikrarlı şekilde büyümeye devam ediyoruz. Ece Tümer Dizemen’in bünyemize katılmasıyla bize yeni bir enerji katacağına, Türkiye ve yurt dışındaki büyüme stratejilerimizde önemli katkılarda bulunacağına ve tecrübesiyle çalışma arkadaşlarıma yol göstereceğine inanıyorum” dedi.

IBS, Haziran ayında ailesine katılan Dizemen’in bilgi birikimi ve tecrübesiyle küresel arenada gücüne güç katmayı hedefliyor.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner78

banner133