banner315
banner156

Instagram hikayeler ve keşfet için sıra dışı bir yenilik

banner209

Facebook yepyeni bir güncelleme ile karşımızda. Son günlerde Facebook bünyesinde yapılan yeniliklerden biri de Instagram için geldi.

Instagram hikayeler ve keşfet için sıra dışı bir yenilik
banner147

Facebook yepyeni bir güncelleme ile karşımızda. Son günlerde Facebook bünyesinde yapılan yeniliklerden biri de Instagram için geldi. Instagram platformu üzerinde yer alan ve herhangi bir takip gerektirmeden yeni içeriklerin bulunabildiği Keşfet bölümü yenileniyor.

banner208
Instagram kullanıcılarının yarısından fazlasının her gün aktif bir şekilde Keşfet bölümünü kullanmasından yola çıkan Facebook, bu bölüm için muhteşem bir tasarım yeniliği getirmeye karar verdi. Diğer taraftan, kullanıcıların ilgi alanları, fotoğraf, video ve diğer ürünler ile ilgili hikayeleri daha kolay keşfedebilmeleri için, tasarlanan yenilik ile birlikte Hikayeler ve Keşfet bölümleri de birleştirildi.

INSTAGRAM KEŞFET BÖLÜMÜ İÇİN KULLANIŞLI KISAYOLLAR EKLENDİ

Instagram Keşfet bölümünün yeni tasarımında kullanıcıları güzel bir sürpriz bekliyor. Kullanıcılar Keşfet bölümünde artık yeme-içme ve seyahat gibi ilgi alanlarına ilave olarak Alışveriş ve IGTV için de yeni kısayollar ve yeni gezinti çubuğu ile karşılaşacaklar. Alışveriş ve IGTV, kullanıcılar için daha keyifli bir hale getirildi. Her gün milyonlarca insanın kullandığı IGTV ve Alışveriş deneyimleri artık daha cazip. Yeni tasarım ile birlikte bu bölüme eklenen küçük kutucuklar Hikayeler kısmı için öneride bulunacak. Alışılmışın dışında gerçekleşen Hikayeler ve Keşfet bölümlerinin birleştirilmesini kapsayan bu özelliğin Instagram kullanıcıları için önümüzdeki günlerde aşamalı bir şekilde yayınlanacağı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 16:10
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133