banner139
banner256

İstanbul Havaalanı, Güneş Sigorta Güvencesi Altında!

banner209

Güneş Sigorta, 200 milyon yolcu kapasitesi ile dünyanın en büyük havaalanlarından biri olan İstanbul Havaalanı’nı teminat altına aldı.

İstanbul Havaalanı, Güneş Sigorta Güvencesi Altında!
banner147

Güneş Sigorta, İstanbul Havaalanı’nı; fiziksel kayıp bütün riskler, tahribat ya da zarar, elektriksel ve mekanik arızalar ve iş durması riskine karşı güvence altına aldı. İlk fazı ile yılda 90 milyon yolcu kapasitesine sahip olan İstanbul Havaalanı; %25 hissesi ile Güneş Sigorta ve diğer 3 sigorta şirketi tarafından toplam 4 milyar Euro’nun üzerinde bir bedel ile sigortalandı. 

banner208

61 yılı aşan deneyimi ve sigortacılık bilgisiyle reel sektörü ve ülke tarihinde önemli yer tutan girişimleri sigortalayan Güneş Sigorta; akıllı teknolojilere makul, yenilikçi ve güçlü bir teknik altyapıya sahip olan İstanbul Havaalanını da güvence altına aldı. Kargo ve havacılık terminalleri, hava trafik kontrol kulesi, teknik bloklar, yolcu köprüleri, taksi yolları, kongre alanları ve VIP tesisleriyle fark yaratan İstanbul Havaalanı, yenilikçi ürünleri ve müşterilere özel çözümleri ile reel sektörün değerlerini etkin bir biçimde koruyan Güneş Sigorta güvencesiyle hizmet vermeye devam edecek. 


İstanbul Havaalanı, diğer fazların tamamlanmasının sonrasında 250’si dış hatlar olmak suretiyle 300’den fazla uçuş noktasıyla dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak.
 

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133