banner315
banner156

Kulis: Autoking'de beklenen ayrılık, CEO Ertuğrul BUL ile yollar ayrıldı.

banner209

Sigorta Haber ekibi yine bir gerçeği ortaya çıkardı. Ertuğrul BUL'un CEO'luk görevini bıraktığı ortaya çıktı. Özel haberimizde ayrılık sebebini açıklıyoruz.

Kulis: Autoking'de beklenen ayrılık, CEO Ertuğrul BUL ile yollar ayrıldı.
banner147

banner208
Sigorta Haber ailesi olarak özellikle ayrılık haberleri yapmamaya çalışacağız. Nedeni ise; geçtiğimiz günlerde Autoking ile ilgili yaptığımız öngörü haberlerinden sonra Genel Müdür yardımcılarıyla yollar ayrılmıştı. Yine geçen hafta bu istifaları konu alan haberimizden sonra bugün itibariyle aldığımız bilgilere göre Autoking CEO'su Sayın Ertuğrul BUL ile de yollar ayrılmış.

Ayrılık haberi üzerine Sigorta Haber Genel Yayın Yönetmenimiz Erhan NAVRUZ şu sözlere yer verdi; Daha önce bir çok köşe yazısı ve ortamda belirtmiştim. Sevgili Ertuğrul BUL iyi bir sigortacı olabilir fakat hasarcı değildir. Yine sevgili Ertuğrul BUL iyi bir satışçı olabilir fakat hiç bir zaman sigorta şirketine bir ürün veya hizmet satışında bulunmamıştır aksine ürün ve hizmeti alan tarafta bulunmuştur. Aslında hasar dediğiniz olay sektör ile bağımlı görünse de çok bağımsız bir uzmanlık alanıdır. Bu vb. nedenlerden dolayı ben Ertuğrul BUL'un başarısız olacağını ve daha sonra atadığı genel müdür yardımcılarının da aynı kaderi paylaşacağını köşe yazılarımda ifade etmiştim. Son olarak göreve geldiği gibi işine son verdiği onlarca insanın ahını aldığını düşünüyorum. 

Umarız Autoking yönetimi rekor kıracağız derken, yanlış anlayıp yönetici değşitirme rekorunu kırmazlar.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 00:41
banner263
YORUM EKLE
YORUMLAR
birisi
birisi - 3 ay Önce

yorumlar yapacağız ama daha zamanı var.

ipotekçi
ipotekçi - 2 ay Önce

Sn Ertuğrul Bul'la fu gayrimenkul firmasinda beraber çalışma şansızlığını yasayan biri olarak bu kadar başarasız bir yöneticinin bir başka bir firmaya ceo olarak atanması beni çok şaşırtmıştı, toplu işçi çıkartmak dışında bir yöneticilik vasfi ve bir b planı bulunmayan bu kişinin işine son veren Auto king yoneticilerine teşekkürler saygilar

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133