banner139

banner156

Maher Holding Sigorta Grubu Mudanya’da Toplandı…

banner209

Maher Holding’e bağlı Quick Sigorta ve Corpus Sigorta ekibi Mudanya Montania Otel’de bir araya gelerek yorgunluk attı ve 2019 hedeflerini ele aldı.

Maher Holding Sigorta Grubu Mudanya’da Toplandı…
banner199
banner147

Sigortahaber.com.tr - Maher Holding’e bağlı Quick Sigorta ve Corpus Sigorta ekibi Mudanya Montania Otel’de bir araya gelerek yorgunluk attı ve 2019 hedeflerini ele aldı.

banner208
Sabah erken saatlerde otobüs ile yola çıkan Quick ve Corpus Sigorta ekibi aileleleri ile birlikte katıldıkları gezide ilk olarak Tirilye’yi gezdi. Rehberler eşliğinde bölgenin gezilmesinin ardından Mudanya Montania Otel’e geçen Quick ve Corpus Sigorta çalışanları burada değişik gösteri, müzik grubu ve çekilişlerle coşku dolu bir akşam yaşadı. Gecede yapılan çekilişte 11 çalışana Avrupa’nın farklı kentlerine gezi paketi hediye edildi.

Gecede söz alan Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen, Quick Sigorta’nı kısa sürede sağladığı başarının ardından Corpus Sigorta’nın Holding bünyesine katıldığını belirterek, “Sigorta alanında ilk yatırımımız olan Quick Sigorta’nın başarısı ortada. Şimdi aynı başarıyı Corpus Sigorta’dan bekliyoruz. Her iki markamızda bizim için çok önemli” dedi. Etkinlik öncesinde Quick Sigorta Genekl Müdürü Ahmet Yaşar ve Corpus Sigorta Genel Müdürü Sertem Demir’de birer konuşma yaptı.

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133