banner139
banner156

MAPFRE Sigorta çalışanları sağlık dolu bir hafta geçirdi

banner209

MAPFRE Sigorta, MAPFRE Sağlık Haftası’nı 7-12 Mayıs tarihleri arasında tüm ofislerinde düzenlediği etkinliklerle kutladı. MAPFRE Türkiye çalışanları, Neşeli Tabaklar Workshop’u, Nefes Teknikleri ve Zihinsel Detoks gibi farklı konulardaki çok sayıda etkinlik ve seminere büyük ilgi gösterdi. Ayrıca bu hafta içerisinde 350 çalışana sağlık taraması yapıldı.

MAPFRE Sigorta çalışanları sağlık dolu bir hafta geçirdi
banner205

Her yıl tüm MAPFRE ülkelerinde kutlanan sağlık haftası kapsamı bu yıl 7-12 Mayıs tarihleri arasında onlarca etkinlikle gerçekleştirildi. Sağlık Haftası’nı 7-12 Mayıs tarihlerinde Genel Müdürlük çalışanlarıyla ve bölge müdürlükleri ile birlikte kutlayan MAPFRE Sigorta, gerçekleştirdiği workshoplar, seminerler ve çeşitli sağlık taramalarıyla “Önce sağlık” dedi.

Genel Müdürlük binasında gerçekleşen etkinlikler kapsamında 8 Mayıs’ta, isteyen çalışanlara Diyetisyen Ezgi Mumcu ile vücut yağ analizi yapıldı. Ardından Bebeğimin Beslenme Kitabı ve Neşeli Tabaklar adlı kitaplarıyla tanınan yazar Sibel Güngö‘ün gerçekleştirdiği workshop’ta “Çocuklar için eğlenceli ve sağlıklı sunumlar nasıl hazırlanır? Yetişkinler için sağlıklı besin alternatifleri nelerdir?” gibi konularda bilgiler aktarıldı. 9 Mayıs'ta Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı Ebru Şinik ile “Nefes Teknikleri ile Fiziksel ve Zihinsel Detoks Mekanizmalarınızı Çalıştırma” etkinliği düzenlendi. Etkinlikte Şinik, çalışanlara nefes teknikleriyle rahatlamanın yollarını, doğru nefes almanın faydalarını anlattı. 11 Mayıs'ta gerçekleştirilen “Ebeveynler ateş için ne zaman telaşlanmalı?” başlıklı seminerde ise Yrd Doç. Dr. Emre Çenesiz, çocuk sağlığı konusunda önemli bilgiler verdi.

banner208

MAPFRE Sigorta Genel Müdürlük binasındaki etkinliklerle eş zamanlı olarak bölge müdürlüklerinde de çeşitli sağlık taramaları, kan ve kök hücre bağışı, stres yönetimi, sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü gibi konularda etkinlikler düzenlendi. Dünya Sağlık Haftası kapsamında toplam 350 MAPFRE Sigorta çalışanının sağlık taramaları da yapıldı.

MAPFRE Sigorta Hakkında:

MAPFRE Sigorta, ödenmiş sermayesi ve özkaynak büyüklüğü ile Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketleri arasında yer alıyor. İspanya’nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE, Avrupa ve Amerika olmak üzere beş kıtada 100 den fazla ülkede reasürans, asistans ve finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteriyor. Tüm sigorta branşlarını kapsayan, zengin bir ürün portföyüne sahip MAPFRE Sigorta, müşterilerinin her türlü hizmet ihtiyacının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi için özel olarak geliştirilmiş rekabetçi çözümler sunmanın yanı sıra yatırım ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde de bulunmaktadır. MAPFRE Grup bünyesinde 37 binden fazla çalışan, dünya çapında 5 bin üzeri ofisle 37 milyon müşteriye hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 13:27
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner133