banner206
banner156

Marsh & McLennan Şirketler Grubu, 2018’in Global Brokerları Sıralamasına Damgasını Vurdu!

banner209

Marsh & McLennan Şirketler Grubu, “2018 Global Broker Sıralamalarında” Zirveyi Yine Kimseye Bırakmadı

Marsh & McLennan Şirketler Grubu, 2018’in Global Brokerları Sıralamasına Damgasını Vurdu!
banner147

banner208
Risk yönetimi konusunda rehberlik niteliğindeki çalışmalarıyla tanınan uluslararası haber kaynağı platformları Business Insurance ve Best’s Review, geçtiğimiz günlerde dünyanın önde gelen sigorta brokerlarının yer aldığı listelerini yayınladı. Strateji, risk ve insan kaynakları alanında; danışmanlık hizmetleri ve çözümleri sunan dünyanın lider şirketlerinden Marsh & McLennan Companies (MMC) her iki listeye de damgasını vurdu. MMC, bu yıl da listelerde ilk sıradaki yerini aldı.

Sigorta brokerliği ve risk yönetimi alanlarında dünyanın önde gelen ismi Marsh’ın da bağlı bulunduğu strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümleri sunan profesyonel hizmetler şirketi MMC, bu yılın global brokerları sıralamasında zirveyi yine kimseye bırakmadı. MMC’nin elde ettiği başarı, Business Insurance ve Best’s Review’ın, dünyanın önde gelen sigorta brokerları ile ilgili hazırladığı listelere de yansıdı. MMC, her iki ayrı listede de ilk sıradaki yerini aldı.

Dünyanın birçok yerinde organik büyüme kaydetti

Business Insurance’ın hazırladığı “Dünyanın En Büyük 10 Brokerı”nın yer aldığı listede, MMC’nin son yıllarda “istikrar ve dikkat” mottosuna ağırlık verdiği vurgulandı. Geçen yıl yakaladığı brokerlık gelirlerinin kaydettiği %6,1’lik artışla 14.04 milyar dolara yükseltmesi sonucunda MMC’nin listenin zirvesine yerleştiğinin altı çizildi. Ayrıca listede dikkat çekici ayrıntılara da yer verildi. MMC’nin 2017 yılında elde ettiği finansal başarısındaki en önemli etkenlerden birisi, “dünyanın birçok yerinde kaydedilen iyi düzeyde organik büyüme” olarak tanımlanırken, listede Marsh & McLennan Agency'nin, J. Smith Lanier'i satın almasını da içeren “organik olmayan yatırımlara” da yer verildi.

7.6 milyar dolarlık gelir!

Best’s Review’ın açıkladığı “İlk 20 Global Broker” listesinde ise MMC’nin risk ve sigorta hizmetleri bölümünün geçen yıl 7.6 milyar dolar gelir elde ettiğine dikkat çekilerek, Marsh & McLennan Agency kaynaklı sürekli gelişimin de altını çizdi.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133