banner139

banner156

Marsh ve JLT’nin Özel Risk Birimleri Aynı Çatıda Birleşiyor!

banner209

Sigorta brokerliği, risk yönetimi ve insan kaynakları danışmanlığı gibi alanlarda hizmet veren Marsh & McLennan, geçtiğimiz aylarda satın alma anlaşması imzaladığı İngiliz Jardine Lloyd Thompson Group’un özel risk birimi ile kendi bünyesindeki özel risk birimini “Marsh-JLT Özel Riskler” çatısı altında bir araya getirme kararı aldı.

Marsh ve JLT’nin Özel Risk Birimleri  Aynı Çatıda Birleşiyor!
banner199
banner147

Satın alma anlaşmasını takiben hizmete başlayacak, JLT Group’un mevcut CEO’su Dominic Burke tarafından yönetilecek birim hakkında konuşan Marsh’ın CEO’su John Doyle, “Marsh-JLT Özel Riskler Birimi’nin oluşumuyla, iki firmanın birleşik değer önerisi aracılığıyla özel riskler alanındaki işlerimizi büyütmek için iyi bir konuma sahip olacağız. Marsh-JLT Özel Riskler Birimi, her iki firmada da özelleşmiş hizmet ve ürün talep eden müşterilere hizmet veren özel riskler ekibinin itibarını daha da yukarıya taşıyacak” dedi.

Risk yönetim danışmanlığı, sigorta danışmanlığı, sigorta ve reasürans brokerliği ile birlikte insan kaynakları danışmanlığı hizmeti veren Marsh & McLennan, geçtiğimiz ay satın alma anlaşması imzaladığı İngiliz rakibi Jardine Lloyd Thompson Group’un (JLT) risk birimi ile kendi bünyesindeki risk birimini “Marsh-JLT Özel Riskler” çatısı altında birleştirme kararı aldı. Söz konusu birim, Marsh & McLennan Şirketler Grubu ile JLT arasındaki satın alma işlemlerinin tamamlanmasının ardından hizmete başlayacak. Marsh’ın CEO’su John Doyle, konuyla ilgili açıklamasında, “Marsh ve JLT birleşmesini planlamaya başlamak heyecan verici. Marsh-JLT Özel Riskler Birimi’nin oluşumuyla, iki firmanın birleşik değer önerisi aracılığıyla özel riskler alanındaki işlerimizi büyütmek için iyi bir konuma sahip olacağız. Marsh-JLT Özel Riskler Birimi, her iki firmada da özelleşmiş hizmet ve ürün talep eden müşterilere hizmet veren özel riskler ekibinin itibarını daha da yukarıya taşıyacak” diye konuştu.

Marsh-JLT Özel Risk Birimi’nin yönetimi Burke’a emanet

JLT Group’un mevcut CEO’su Dominic Burke, Marsh & McLennan Şirketler Grubu’nun Başkan Yardımcısı ve MMC Yönetim Kurulu Üyeliği pozisyonlarına ek olarak Marsh-JLT Özel Riskler Birimi’nin de Yönetim Kurulu Başkanı olacak. Görevine Londra’dan devam edecek olan Burke, açıklamasında, “JLT çalışanlarının, markasının ve deneyimlerinin Marsh ve JLT’nin özel risk müşterilerine sunabiliyor olmaktan gurur duyuyorum. Marsh-JLT Özel Riskler Birimi ile başarılı bir entegrasyon oluşturma noktasında, sektöre olağanüstü müşteri hizmetleri ve risk uzmanlığı ile liderlik etme konusunda Marsh’taki iş arkadaşlarımızla çalışmayı dört gözle bekliyorum” ifadelerini kullandı.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133