banner258
banner156

Mehmet Akif EROĞLU istifa edecek mi?

banner209

Mehmet Akif EROĞLU istifa edecek mi?
banner147

Sigorta Haber'e gelen bilgilere göre, Geçtiğimiz sene gerçekleşen Sigorta Hakemliği sınavında Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreteri Mehmet  Akif EROĞLU son zamanların en düşük notunu alarak hakemlik sınavını kaybetmiştir. Bu noktada normal vatandaşların sınavı geçememeleri doğal karşılanabilir fakat konuya dahil olan kişinin TSB genel sekreteri Akif EROĞLU olması işleri değiştirmektedir.

Türk Sigorta Sektörü'ne yön veren bir kurumun genel sekreterinin hakemlik sınavında en düşük notu alarak görevine devam etmesi ne kadar doğrudur. 

banner208
Sigorta Haber olarak Sayın EROĞLU'na soruyoruz. Hakemlik sınavından 35 puan alarak görevine devam etmesini doğru buluyor mu?

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 23:26
banner263
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suna Özyüksel
Suna Özyüksel - 9 ay Önce

Sayın Eroğlu çalışkan, ahlaklı, deneyimli ve son derece bilgili bir yöneticidir. Birkaç soruyla bunu ölçmek mümkün değildir.

Rıdvan Ali Gürkan
Rıdvan Ali Gürkan - 9 ay Önce

Akif bey; uzun yıllardır sektördedir ve bu sınava katılıma zorlandığı için girmiştir.Ancak; bildiği sorulara cevap vermediği için şişi de kebabı da yakmadan ve kimseyi üzmeden kazanmamanın en güzel yolunu bulmuştur.
Yoksa kesinlikle eminim ki tam not alırdı.

Aysun
Aysun - 9 ay Önce

Niye istifa etsin çalışmaya devam etsin hepimiz için bu şart

Mesut Cemil BOYNER
Mesut Cemil BOYNER - 9 ay Önce

Genel sekreterin bütün toplantılar da BEN ile sektör hakkında ahkam kestiği herkesin malumudur. Ayrıca TSB sektörde kamunun haklarının ihlal edilmesine göz yumması, ayrıca sektörün devamlı Zarar ettiği yalan ifadeleri sonucunda . Sigortacılık hizmetleri, saha içinde ortak ve paydaşları ile yasattiklari rezaletler . Bence bu makamı hiç haketmeyen figür. Birde sigorta tahkim hakem sınav da en düşük not. Bu TSB başkanı ben olsam. Aktif beyi bir dakika bu makamda oturtmam. Vesselam

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133