banner143

NART Risk Management Forum - “İlaç ve Kimya Sektörü Risklerinin Yönetimi”

2004 yılından bu yana Türkiye Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiş olan, Türkiye’nin lider Brokerlik şirketi tarafından düzenlenen NART Risk Management Forum'un 13.’sü, bu yıl 10 Eylül Pazartesi günü saat 13.00-18.00 arasında Hilton Istanbul Bosphorus’da gerçekleştirilecektir.

NART Risk Management Forum - “İlaç ve Kimya Sektörü Risklerinin Yönetimi”

"İlaç ve Kimya Sektörü Risklerinin Yönetimi" konusunun tartışılacağı toplantıda, artan risklerden korunmaya veya azaltmaya yönelik risk yönetimi ile ilgilenen Türk, Global ilaç ve kimya sektörünün temsilcileri ile , sigorta ve risk yönetim dünyasının liderlerine, değişen pazar koşullarına nasıl uyum sağlamaları gerektiği, dünyanın ve Türkiye'nin uzman konuşmacıları tarafından katılımcılara aktarılacaktır.

Pek çok sivil toplum örgütünün ve Risk Yönetim Şirketlerinin de desteklediği toplantının açılış konuşmalarında Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği Başkanı Can Akın Çağlar, Türk Fransız Ticaret Derneği Başkanı Zeynep Necipoğlu ve NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Nart yer alacaktır.

İki panel şeklinde düzenlenecek olan forumun ilk panelinde Türkiye İlaç Sanayi Derneği Başkanı Cengiz Celayir, Allianz Global Corporate Yönetim Kurulu Üyesi ve Orta, Doğu Avrupa Bölge CEO’su Andreas Berger, Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic. AŞ CEO’su Süha Taşpolatoğlu, Abbvie Türkiye Genel Müdürü Mete Hüsemoğlu ve Alliance Health Care CEO’su Selim Taşo konuşmacı olarak yer alacak, bu risklerin teşhisi ve sebepleri irdelenecektir.

İkinci panelde ise AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, , Kiplas Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Uzunyol, Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Başkanı Haluk Erceber, Munich RE Türkiye Müdürü Jürgen Bruckner, Emerjin Risk CEO’su Jamie Bouloux konuşmacı olarak yer alacak ve bu risklerin nasıl bertaraf edileceği, sigortalanabileceği konularında tartışmalar yapılacak ve çözüm önerileri sunulacaktır.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner63

banner64

banner78