banner193
banner312

OSEM 2. Faaliyet Yılını Kutluyor. 

banner207

banner251

Sigorta sektöründe hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak,maliyet yönetimini kolaylaştırmak sonuç olarak sigorta sektörüne güveni yükseltmek amacıyla çalışan OSEM 2 yaşında.

OSEM HAKKINDA;

OSEM Sertifikasyon A.Ş. Türkiye Sigorta Birliği - TSB tarafından kurulmuştur. Hazine Müsteşarlığının gözetim ve denetimine tabidir.

Sektör adına sigorta şirketlerinin araç hasar onarımlarında sunulan güvenlik ve kalite standardlarını yukarıya çekmeyi; buna karşın maliyetleri daha etkin bir şekilde kontrol etmeyi ve adil bir rekabet ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır.
Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik tedarik sistemindeki ilgililer için oto yedek parça ve servis sertifikasyonu uygulamaları yapacak olan şirketin amacı;

1. Orijinale eşdeğer yedek parça belgelendirmesi yapmak. Parça takip sistemini oluşturup oto sigorta şirketlerinin kullanımına açmak ve şirketlerin oto hasar birimi tedariğinde kullanılan sertifikalı eşdeğer parçaların takibini sağlamaktır.

2. Sigorta şirketlerine hizmet veren ya da vermek isteyen servisler için, hasar onarımlarındaki hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik hazırlanan oto bakım ve onarım merkezi standardı kapsamında servisleri belgelendirmektir.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner259

banner213

banner183

banner135

banner203

banner260

banner78

banner91

banner133