banner139

banner256

Quick Sigorta Acenteleriyle KOTO’da bir araya geldi

banner209

Quick Sigorta yöneticileri Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantıyla acenteler ve iş insanlarıyla bir araya geldiler.

Quick Sigorta Acenteleriyle KOTO’da bir araya geldi
banner199
banner79

KOTO ve Quick Sigorta işbirliği ile düzenlenen toplantıya katılan acentelere Quick Sigorta kefalet sigortaları ve finansal sigortalar hakkında bilgi verildi. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve diğer üst yöneticilerin katılım sağladığı toplantıda aynı zamanda firmanın yeni ürünü olan Quick Finansçım ürününün de lansmanı gerçekleştirildi. Firma yetkilileri tarafından Quick Sigorta’nın piyasaya sunduğu kefalet sigortaları’nın önemine ayrıca vurgu yapıldı. Sektörde büyük başarılara imza atan Genel Müdür Ahmet Yaşar, ’’ Kefalet Sigortalarına dikkati çekerek, bugün asıl ana konumuz kefalet sigortaları ve devlet destekli alacak sigortaları olacak’’ dedi.

QUICK SİGORTA’NIN YENİ ÜRÜNÜ: QUICK FİNANSÇIM

banner208
Aynı zamanda Quick Sigorta’nın yeni ürünü olan Quick Finansçım ürünü hakkında konuşan Yaşar şöyle devam etti; ‘’Kefalet ve devlet destekli alacak sigortalarında aslında bir işlem gerçekleştikten sonra, ya da bir ihaleyi aldıktan sonra yaptıkları işlemler söz konusuydu. Halbuki şu ihtiyaçlar var. Bu ürün sayesinde hem reyting araştırmaları, mal satacağınız kişilerin finansal varlıkları üzerinde yapacağınız araştırma sırasında kişisel verileri koruma kanununa yapacağınız bir muhalefet ve bundan dolayı sizi zor durumda bırakacak bir tazminat söz konusu olursa bunu bizim Quick Finansçım üzerinden karşılama şansınız var. Hem de asistans hizmet paketi sayesinde sizin muhataplarınızın finansal reytinglerini görme şansınız olacak’.’ Toplantı’da üzerinde önemle durulan konulardan biri de henüz 2 yaşında olan Quick Sigorta’nın Dünya’nın en iyi 9 şirketi arasında yer alması oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 00:46
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133