banner258
banner156

SEİK Başkanı Ahmet Nedim ERDEM'in ''Sigorta Haftası'' Mesajı

banner209

Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği ve TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi Başkanı Ahmet Nedim ERDEM, her yıl Mayıs ayının son haftasında, ülke genelinde sigorta tanıtımı ve bilincinin artırılması amacıyla çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği “Sigorta Haftası”nı kutladı.​

SEİK Başkanı Ahmet Nedim ERDEM'in ''Sigorta Haftası'' Mesajı
banner147

Değerli Meslektaşım,

Sigortalılık oranının artması sadece ekonominin gelişmesine değil aynı zamanda sosyal yapının muhafaza edilmesine de katkı sağlamaktadır. Yaşadığımız doğal afetler göstermektedir ki, afet öncesi hazırlıkların yapılması ve sonrasında toplumun yaralarının sarılmasında sigorta sistemi büyük öneme sahiptir.

Bu çerçevede, toplumda sigorta bilincinin artırılması tüm kurum, kuruluş ve vatandaşların ortak görevidir. Bu noktada, en önemli görev biz sigorta eksperlerinin sorumluluğundadır. Eksperler olarak, kaliteli hizmet anlayışı, taraflarla doğru iletişim ve adaletli kararlarımız ile ekspertiz raporumuzu mümkün olan en kısa sürede hazırlamakla yükümlüyüz.

banner208
Sigorta Eksperleri İcra Komitesi olarak, meslektaşlarımızın iş ve işlemlerinin uygun şartlarda yürütülmesinin sağlanması, mesleğimizin korunması, kurumsallaşması ve hak ettiği değerlere ulaşması için gerekli tüm çalışmaları, icraatları gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, meslektaşlarımız başta olmak üzere, sigortalılar, sigorta şirketi yetkili ve personelleri ile ofis çalışanlarımızın Sigorta Haftasını en içten dileklerimle kutlarım.

TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi adına
Ahmet Nedim ERDEM

İcra Komitesi Başkanı

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 01:03
banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133