banner154
banner156

Sigorta Cini, Online Ürün Satışına “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”nı Ekledi

banner209

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerine ilişkin karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini, websitesine yatırım yapmaya devam ediyor.

Sigorta Cini, Online Ürün Satışına “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”nı Ekledi
banner147

Sigortahaber.com.tr - Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerine ilişkin karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini, websitesine yatırım yapmaya devam ediyor.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olan Sigorta Cini’nin sunduğu ürünlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesini, artık websitesinden de 2 dakikada ve kolayca satın alabilirsiniz.

banner208
365 gün 7/24 online hizmet veren www.sigortacini.com.tr ‘den size en uygun poliçeyi anında satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. 3 basit adımda satın alma işleminin tamamlanabildiği üründe hem sigortalı hem de yakınları için tekli poliçe oluşturulabiliyor. 8 taksit imkanı ile satılan ürün için yatarak veya yatarak + ayakta seçenekleri sunulmaktadır.

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiği inancıyla hizmet veren Sigorta Cini, ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ ile sağlığınızı güvence altına alıyor. Sompo Japan Sigorta ayrıcalığıyla sunulan Tamamlayıcı Sağlık sigortası ile SGK geçen özel hastanelerde on defa ücretsiz ayakta tedavi, limitsiz yatarak tedavi ve yenileme garantisi hizmetlerini fark ücreti ödemeden alabilirsiniz.

Sigorta Cini herkese sağlıklı günler diler.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133