banner315
banner256

Sigorta Cini; Seyahat Sağlık ve DASK Poliçeleri için Online Portalını Açtı

banner209

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı korunması gerektiği felsefesini benimseyen Sigorta Cini, yaptığı yeniliklerle sektöre yön vermeye devam ediyor.DASK ve Seyahat Sağlık Sigortası poliçeleri için özel oluşturduğu ara yüz ile saniyeler içinde poliçe teklifi sunup online satışını yapıyor.

Sigorta Cini; Seyahat Sağlık ve DASK Poliçeleri için Online Portalını Açtı
banner147

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini, kullanıcı dostu arayüzüyle oluşturduğu web sitesinden DASK ve Seyahat Sağlık poliçelerinin online satışına başladı.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren ve Türkiye pazarında online alışverişin yükselişini yakından takip eden Sigorta Cini’nin son yeniliği olan online satış platformu ile müşteriler sadece 4 basit adımda vereceği bilgilerle işlemlerini tamamlayabiliyor. SMS doğrulaması ile gerçekleşen ödeme adımı ardından poliçesi anında aktif olup müşterilerin e-mail adreslerine otomatik olarak da gönderiliyor.

banner208

Türkiye’de e-ticaretin çok hızlı büyümesi ve online alışverişin tüketiciye ciddi anlamda hız ve zaman kazandırıyor olması, sektörün dinamik oyuncusu Sigorta Cini’nin de online kanallarına ağırlık vermesine sebep oldu.

www.sigortacini.com.tr adresinden girilen DASK ve Seyahat Sağlık Sigortası online satış portalı, sigorta işlemlerini evinin rahatlığında kolayca tamamlamayı tercih eden müşterilerin vazgeçilmezi olmaya aday.

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133