banner156

Sigorta Cini’nden Online Seyahat Sağlık Sigortası

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, online Seyahat Sağlık Sigortası hizmeti sunmaya başladı. Sigorta Cini’nin geliştirdiği özel bir yazılım sayesinde, seyahate çıkacak gezginler 2 dakika içerisinde en uygun fiyata ulaşıp, online seyahat sağlık sigortası yaptırabiliyor.

Sigorta Cini’nden Online Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahatinizde yaşanabilecek istenmeyen durumlar karşısında önlem almanızı sağlayacak Seyahat Sağlık Sigortası, Sigorta Cini tarafından planlanarak size sorunsuz bir tatilin keyfini çıkartmanızı sağlıyor.

Sigorta Cini, yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilecek acil sağlık sorunlarından, kaza ve yaralanmalara kadar pek çok riski güvence altına alarak huzurlu bir tatil geçirmenin ayrıcalığını yaşatıyor.

Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Tatil keyfinin kesintisiz sürmesi için, yolculuğa çıkmadan önce yapılması gereken en önemli işlerin başında, hizmet kalitesi ve acil durumlarda ulaşılabilirliğiyle, tatil başlangıcından bitişine kadar geçen sürede yanınızda mutlaka bir “Yurtdışı Seyahat Sigortası Poliçesi” yanınızda olmalı. Sigorta Cini olarak sunduğumuz en önemli özelliklerin başında ise sigorta şirketinin ürünlerinin içeriğini ve fiyatlarını özel bir yazılım sayesinde hazırladığımız karşılaştırma tablosu aracılığıyla müşterimize 2 dakika içerisinde sunabiliyoruz. Sunduğumuz bu hız sayesinde de müşterilerimize sadece tatillerinde yapacakları keyfi düşünmelerini istiyoruz” dedi.

Yurt dışı seyahatine çıkacak tatilciler, 7/24 her yerden ulaşılabilir Sigorta Cini web sitesi üzerinden, HDI Sigorta’nın ürünü olan seyahat sağlık sigortasına online olarak 2 dakikada sahip olabiliyor.

Daha fazla bilgi almak için www.sigortacini.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Sigorta Cini’nin Türkiye genelinde bulunan 35 mağazasından birine uğrayabilirsiniz.

banner149
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78