banner154
banner156

Sigorta Haber'in kulis haberi doğrulandı, ÖZER ŞİMŞEK AXA Sigorta ile yollarını ayırıyor.

banner209

Sigorta Haber'in kulis haberi doğrulandı, ÖZER ŞİMŞEK AXA Sigorta ile yollarını ayırıyor.
banner147

Geçtiğimiz günlerde AXA Sigorta Pazarlama Grup Başkanı Özer ŞİMŞEK'in bu aysonu itibariyle görevden alınacağı haberini yaaptıktan sonra kesin bilgi elimize ulaştı. AXA SİGORTA CEO’SU GUILLAUME LEJEUNE, acentelere bir açıklama maili göndererek Sayın ŞİMŞEK'in ay sonu itibariyle görevden ayrılacağı ve kariyerine danışman olarak devam edeceğini belirtti.

İşte ilgili mail;

Değerli Acentelermiz...

banner208

Axa Sigorta'da yaklaşık 10 yıldır çalışan Özer ŞİMŞEK'in bu ay sonu itibariyle şirketimizden ayrılacağını bildirmek isterim.

7 Yıl süre ile satış ve Pazarlama Başkan yardımcılığı bünyesinde acente ağından ve bölgelerden sorumlu olarak çalışan ÖZER'in 2015 yılının son çeyreğinde Satış ve Pazarlama'dan sorumlu Başkan (CSMO) olarak atanmasını konusunda karar verdim.

ÖZER bu geçtiğimiz ikiyıl boyunca sektörün karşılaştığı önemli değişiklikleri gerçekleştirdi. ve AXA Sigorta'nın bu süreç içerisindeki yolculuğunu başarılı bir şekilde yapmasına vesile oldu.

ÖZER'i önceki görevlerinde edindiği tecrübelerden yararlanarak danışman olarak yeni bir mesleki yaşamı başlatmaya karar verdi. Bu yeni teşebbüsünde kendisine iyi şanslar ve başarılar dilerim.

AXA SİGORTA CEO’SU GUILLAUME LEJEUNE

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 13:25
banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133