Sigorta Haber'in kulis haberi doğrulandı, ÖZER ŞİMŞEK AXA Sigorta ile yollarını ayırıyor.

Sigorta Haber'in kulis haberi doğrulandı, ÖZER ŞİMŞEK AXA Sigorta ile yollarını ayırıyor.

Geçtiğimiz günlerde AXA Sigorta Pazarlama Grup Başkanı Özer ŞİMŞEK'in bu aysonu itibariyle görevden alınacağı haberini yaaptıktan sonra kesin bilgi elimize ulaştı. AXA SİGORTA CEO’SU GUILLAUME LEJEUNE, acentelere bir açıklama maili göndererek Sayın ŞİMŞEK'in ay sonu itibariyle görevden ayrılacağı ve kariyerine danışman olarak devam edeceğini belirtti.

İşte ilgili mail;

Değerli Acentelermiz...


Axa Sigorta'da yaklaşık 10 yıldır çalışan Özer ŞİMŞEK'in bu ay sonu itibariyle şirketimizden ayrılacağını bildirmek isterim.

7 Yıl süre ile satış ve Pazarlama Başkan yardımcılığı bünyesinde acente ağından ve bölgelerden sorumlu olarak çalışan ÖZER'in 2015 yılının son çeyreğinde Satış ve Pazarlama'dan sorumlu Başkan (CSMO) olarak atanmasını konusunda karar verdim.

ÖZER bu geçtiğimiz ikiyıl boyunca sektörün karşılaştığı önemli değişiklikleri gerçekleştirdi. ve AXA Sigorta'nın bu süreç içerisindeki yolculuğunu başarılı bir şekilde yapmasına vesile oldu.

ÖZER'i önceki görevlerinde edindiği tecrübelerden yararlanarak danışman olarak yeni bir mesleki yaşamı başlatmaya karar verdi. Bu yeni teşebbüsünde kendisine iyi şanslar ve başarılar dilerim.

AXA SİGORTA CEO’SU GUILLAUME LEJEUNE

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER