banner315

banner156

Sigorta Sektöründe Yılın Markası: AXA Sigorta

banner209

AXA Sigorta Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year 2018’de pazarlama ve iletişim alanındaki başarılı çalışmalarıyla altın ödülü alarak sigorta sektöründe “Brand of the Year” (Yılın Markası) seçildi.

Sigorta Sektöründe Yılın Markası: AXA Sigorta
banner199
banner79

Türkiye’de sigorta sektörüne yenilikçi bakış açısı ve küresel bilgi birikimiyle öncülük eden AXA Sigorta, Campaign Agency & Brand of the Year 2018’de sigorta kategorisinde altın ödülü alarak “Brand of the Year” (Yılın Markası) seçildi. Markaların yıl boyunca gerçekleştirdikleri pazarlama ve iletişim çalışmaları ile kazandıkları ödüllerin dünya çapında denetim ve danışmanlık hizmeti veren PricewaterhouseCoopers tarafından değerlendirildiği “Agency & Brand of the Year” ödülleri, Campaign İngiltere ile Campaign Asya Pasifik’in 25 yıldır düzenleniyor. Türkiye’de ise geçtiğimiz yıldan bu yana gerçekleştirilen ödüller, başvuru sistemi olmaksızın farklı sektörlerdeki tüm oyuncuların çalışmalarını değerlendirmeye alıyor.

banner208

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, gerçekleştirdikleri tüm pazarlama çalışmalarını değerlendiren bu ödüle layık görülmekten gurur duyduklarını ifade etti: “AXA olarak işimiz insanları, kıymet verdikleri tüm varlıklarını ve hayallerini sigorta güvencesiyle korumak, hayallerine giden yolda onları desteklemek. Bu yüzden tüm işlerimizin odağına müşterilerimizi alarak ‘Ödeyenden Çözüm Ortağına Dönüşüm’ felsefesiyle ilerliyoruz. Aynı bakış açısını pazarlama ve iletişim çalışmalarımıza da uyguluyoruz. Ayrıca iletişim çalışmalarımızla ülkemizde sigorta farkındalığının artırılmasına da katkı sağlıyoruz. Çabalarımızın iletişim ve pazarlama sektörünün önde gelen kurumları tarafından takdir edildiğini görmek mutluluk verici. Bu yıl hayata geçirdiğimiz ve müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmeleri için yanlarında olduğumuzun altını çizen ‘Know You Can’ iletişim kampanyasının da aynı etkiyi yaratacağına eminim.”

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133