banner139

banner156

Sigortacılık Mezunlarına %100 Burs

banner209

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından düzenlenen ve alanın en prestijli eğitim çalışması olan...

Sigortacılık Mezunlarına %100 Burs
banner199
banner79

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından düzenlenen ve alanın en prestijli eğitim çalışması olan, Temel Sigortacılık Eğitim Programına katılacak olan 10 yeni mezuna %100 burs verilecek. Alanının uzman isimleri tarafından verilen eğitimler teori ile pratiğin buluşması ve sigortacılık alanında ileri düzey eğitim olarak kabul ediliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı Müdürü Mehmet Kalkavan, büyük ilgi gören ve alanının en prestijli eğitim organizasyonu olarak kabul edilen programa katılacak olan 5 yeni mezuna TSEV, diğer 5 yeni mezuna ise Sigorta Tatbikatçıları Derneğinin burs vereceğini belirtti. Burs başvuruları için ilgili mezunların www.tsev.og.tr adresine başvurabileceklerini söyledi.

Sigorta Tatbikatçıları Derneği Başkanı Fahri Altıngöz ise bu önemli eğitim programına katılmak isteyen öğrencilere destek vermenin kendileri açısından çok değerli olduğunu belirtip, “Sigortacılıkta 60.yılını kutlayan Sigorta Tatbikatçıları Derneği’nin bu yıl birçok etkinlik yanında 5 öğrenciye burs verecek” dedi.

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133