banner143

banner256

Sizi, Yakınlarınızı ve Çalışanlarınızı Güvence Altına Alan Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

banner209

Sizi, Yakınlarınızı ve Çalışanlarınızı Güvence Altına Alan Ferdi Kaza Sigortası Nedir?
banner199
banner147
İnsanlar kendilerinin ya da sevdiklerinin içinde bulunduğu kaza gibi tatsız olayları düşünmek istemese de tüm bunlar hayatın rutini içinde yer alıyor. Bu gibi risk durumlarına karşı ise ferdi kaza sigortası ile kişiler hem kendilerini hem de dolaylı olarak ailelerini teminat altına alabiliyor. Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketlerinden biri olan Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. güvenilir bir finansal alt yapıya sahip olması nedeni ile hayatın getirebileceği risk faktörlerine karşı herkesi korumayı amaçlıyor. Kaza yüzünden bedensel zararlar ortaya çıkması halinde farklı teminatlar içeren ferdi kaza sigortası poliçeleri ile Cigna Finans, geleceğini güvence altına almak isteyenlere tüm desteği veriyor. Peki ferdi kaza sigortası nedir ve ne gibi avantajlara sahiptir?
Ferdi Kaza Sigortası Nedir, Kapsamı Nelerdir?
Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmak ve hayatın zorlu zamanlarında oluşan maddi sıkıntıları düşünmek zorunda kalmamak için ferdi kaza sigortasından yararlanabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası nedir, sorusunun bir adım ötesinde sigortanın kapsamını bilmek önem taşıyor. Ferdi kaza sigortası teminatları, ana ve ek teminatlardan oluşuyor. Sigorta kapsamında bulunan ana teminatlar her poliçede bulunuyor. Fakat ek teminatlar tamamen sigortalının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda poliçeye ekleniyor. Ana teminatlar içerisinde; kaza sonucu vefat, kaza sonucu sürekli sakatlık gibi durumlar bulunuyor. Ferdi kaza sigortası nedir, sorusu kadar önemli olan bir diğer konu ise kaza tanımı ve kaza kapsamına giren maddelerdir. Kaza sonucu vefat, poliçenin genel şartlarında belirtildiği biçimde olması gerekiyor. Örneğin, aniden teneffüs edilen gazlar ya da haşere ve yılan sokması nedeni ile zehirlenme sonucu vefat durumları genel şartlarda belirtiliyor. Ferdi kaza sigortası primi ek teminatlara bağlı olarak farklılık gösteriyor.
Ferdi Kaza Sigortası Ürünleri Nelerdir?
"Ferdi kaza sigortası nedir?" sorusuna cevap ararken; Cigna Finans farklı alt başlıklar halinde, farklı tasarrufları kapsayan paketlerle karşımıza çıkıyor. İhtiyacınız olduğu hallerde tedavi masraflarınızı karşılayan ya da ailenizi güvence altına alan Cigna Finans Ferdi Kaza Sigortası ürünleri, günde 15 TL'den başlayan ödemelerle rizikolara karşı önlem almanızı sağlıyor. Cigna Finans'ın Ferdi Kaza Sigortası ürünleri şu şekilde çeşitleniyor: Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası, Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası, İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası, Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası, Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası, Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası, Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası ve Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası.
"Ferdi Kaza Sigortası Nedir?" Sorusu Tek Başlık Altına Sığmayacak Kadar Geniş...
Ferdi kaza sigortası genel olarak; sevdiklerinizi vefat riskine karşı maddi güvence altına alırken, kaza sonucu sakatlık olması durumunda toplu ödeme yapıyor. Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası, ferdi kaza sigortası gibi aynı özelliklere sahip ancak poliçe bitimine kadar risklerin ortaya çıkmaması halinde ödenen primler sigortalıya iade ediliyor. İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası nedir, diyenler içinse, bu sigorta poliçesinin sigortalının kendini ve sevdiklerini kazalara karşı korurken göz ve diş sağlığı hizmetlerinden ücretsiz ve/veya indirimli olarak yararlanma imkanı tanıdığını belirtelim.
Kurumsal Hayatta Da Yanınızda: Grup Ferdi Kaza Sigortası Nedir? 
Cigna Finans kurumsal yaşamda da Grup Ferdi Kaza Sigortası ile sizi yalnız bırakmıyor ve iş yeri sahibinin çalışanlarını güvenceye almasına yardımcı oluyor. Grup Ferdi Kaza Sigortası nedir; derseniz, kısaca çalışanlarınızı ve onların ailelerini tatsız, talihsiz kazalara karşı korumanızı sağlayan sigorta çeşidi diyebiliriz. Daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmak isteyen işverenlere vergi avantajı da sunan Grup Ferdi Kaza Sigortası şartları da Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından belirlenirken, çalışanların sadakatini ve memnuniyetini büyük oranda arttırıyor. 
"Ferdi kaza sigortası nedir?" sorusu için daha kapsamlı bilgi ve sigorta kapsamındaki ücretler tablosuna, Cigna Finans’ın web sitesinden ulaşabilirsiniz. "Ferdi kaza sigortası nedir?" sorusunun yanında sigorta kapsamına dair pek çok sorunun yanıtını da  yine Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.'de bulabilirsiniz. Cigna Finans, farklı ek teminatların bulunduğu paketler sayesinde her ihtiyaca cevap verebilecek bir çeşitlilik sunuyor. Gelin siz de "Ferdi kaza sigortası nedir?" sorusuna Cigna Finans ile yanıt bulun, ve hemen kendinizi, yakınlarınızı, çalışanlarınızı güvence altına alın...
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133