banner156

Skandalın böylesi! Sigorta Şirketi'nin ortasında bir anda soyunmaya başlayıp...

Yeni Zelanda'daki Christchurch kentinde büyük bir skandal yaşandı. Ülkenin gündemine oturan olay sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Skandalın böylesi! Sigorta Şirketi'nin ortasında bir anda soyunmaya başlayıp...

Bir sigorta şirketinde çalışan iki kişi mesai saati bitip ofis boşaldıktan sonra ilişkiye girmeye başladı. Ofis ışıklarını kapatmayı unutunca da yakayı ele verdiler. Yakalandıkları kişi ise hiç akıllarına gelmeyecek biri oldu. İşte ülke gündemine oturan skandal olayın detayları...

Yeni Zelanda'da Marsh Ltd isimli sigorta şirketinde çalışan 2 kişi, iş saatinde sonra ofiste ilişkiye girmeye başladı.Yolun karşısındaki barda oturanlar, çiftin yakınlaştığını fark edince olayı dakika dakika fotoğrafladı ve sosyal medyada paylaştı.Olayla ilgili fotoğraflar binlerce kez paylaşılırken Marsh Ltd yöneticisi Grant Milne konu ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, “Bu olayı ciddiye alıyoruz. Olaya kimin karıştığını biliyoruz. Çünkü kim oldukları fotoğraflarda açıkça görülüyor” dedi.

Milne, istemeden sokaktakilere seks şovu yapan çalışanlarla ilgili soruşturma başlatıldığını ve ikisinin de işlerini kaybedebileceğini de açıkladı.

Üstelik adamın evli, kadının da yeni nişanlı olduğunu öğrenildi.

banner149
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78