banner139
banner256

Sompo Sigorta ‘Samuraylar Kulübü’ Bilbao – San Sebastian Gezisi’nde Buluştu

banner209

Felsefesi ve sahip olduğu kültür değerleriyle sektörün diğer örneklerinden farklılaşan Sompo Sigorta Samuraylar Kulübü, 18 – 22 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Bilbao- San Sebastian gezisinde bir araya geldi.

Sompo Sigorta ‘Samuraylar Kulübü’ Bilbao – San Sebastian Gezisi’nde Buluştu
banner147

Sompo Sigorta’nın küresel uzmanlığı, yerel bilgi birikimi ve sağlam acente yapısından aldığı güçle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran, ihtiyaç duyduğu çözümleri en uygun ürün ve hizmetlerle karşılayan, iş yapış kültürü ve felsefesi ile ahenk içinde çalışan ve 32 acenteden oluşan Samuraylar Kulübü, Avrupa’nın en keyifli destinasyonlarından İspanya’nın Bask Bölgesi olarak da bilinen Bilbao – San Sebastian’a düzenlenen gezide bir araya geldi.

banner208

Sompo Sigorta üst yönetiminin de katıldığı Bilbao – San Sebastian seyahati kapsamında gerçekleştirilen tarihi ve gastronomik turlarda Samuray Kulübü üyeleri, Bilbao ve San Sebastian’da 3 farklı Michelin Yıldızlı restoranda ağırlanırken bölgenin en iyi 5 yıldızlı oteli olan Maria Cristina’da kaldılar. Seyahat süresince Bilbao ve San Sebastian’ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra Samuray Acenteler, Fransa tarafına da geçerek St.Jean De Luz ve Biarrtz kasabalarını da görme fırsatını da yakaladılar. Ayrıca Samuray Acenteler, Kuzey İspanya bölgesinin en iyi şarap bölgesi olan Rioja Bölgesini gezerek Marques de Riscal’de şarap tadımı yaptılar. Seyahatin son gecesi olan gala gecesinde ise Balenciaga Müzesi’nde gerçekleşti. Müzenin mükkemmel ambiansında Swing Jazz Band grubu eşliğinde acenteler keyifli vakit geçirdi. Gezi sonunda yapılan ankette yüzde 96,15 gibi yüksek bir memmuniyet oranı elde eden Sompo Sigorta, bu seyahatleri önümüzdeki dönemde de farklı destinasyonlarda sürdürmeyi planlıyor.

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133