TOBB Başkan Yard. Ender YORGANCILAR; Sigorta Eksperleri Derneği'nin yeni merkezini görünce eksperlerimiz ile iftihar ettim.

Sigorta Eksperleri Derneği yeni merkez açılışı ve 33. yıl galasına katılan TOBB Başkan Yard. Ender YORGANCILAR, organizasyona dair Sigorta Haber'e değerlendirmelerde bulundu.

TOBB Başkan Yard. Ender YORGANCILAR; Sigorta Eksperleri Derneği'nin yeni merkezini görünce eksperlerimiz ile iftihar ettim.

TOBB Başkan Yard. Ender YORGANCILAR; ''Sigorta Eksperliği ve sigorta acenteliği Türkiye'de önemli bir yer işgal eden iki tane önemli sektör, bu sektörlerin TOBB çatısı altında toplanmış olması da son derece önemli bir gelişme çünkü odalar birliğinin bir buçuk milyona yakın üyesi var. TOBB gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki yapmış olduğu çalışmaların sonucunda her sektörün içinde bütün sorunlarını en doğru kişilere doğru platformlarda anlatmakla yükümlü olan bir kuruluştur.

Bizde bu güç ile gerek eksperler gerekse acenteleri ayrı ayrı icra komiteleri şeklinde organize ettik. Ve kendi aralarında seçimlerini yaparak son derece demokratik bir şekilde kendi yönetimlerini seçiyorlar. Bende TOBB'u temsilen icra komitesinin içerisindeyim. Gündeme gelen tüm konuları TOBB'un yönetim kuruluna getirerek orada bu konuları takip ederek hazinede olsun diğer bakanlıklarda olsun çözüm bulmak bizim ortak sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Yıllardan beri çok uyumlu çalıştık inşallah bundan sonraki süreçte de aynı uyumu göstererek çalışırız Çünkü burada önemli olan sektörün kazanması çalışanların kazanması sıkıntıların giderilmesinin hepimizin ortak sorumluluğudur. Eksperler derneği'nin yeni binasını gördüm aslına bakarsanız taksim'deki binanın da açılışında da bulunmuştum. Tabi eski bina ile yeni binayı karşılaştırdığınızda burası çok daha rahat ve daha fonksüyonal, lokasyon olarak İstanbul'un kolay ulaşılabilen adreslerinden birtanesi, aslında bu yeniliklerin hepsi Başkan Ahmet Nedim ERDEM'den ve yönetimindeki arkadaşlardan kaynaklanıyor. Uyum içinde hedef ve misyon olduğu zaman başarıyı sağlamak güzeldir, kendileri ile iftihar ettim.'' dedi.   

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 18:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER