banner139
banner256

(TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Sigorta olmadan ekonominin büyüyebilme şansı yok.''

banner209

Kocaeli Ticaret Odası Burhan Kasım Meclis Salonu'nda düzenlenen Sigorta Acenteleri İl Delegeleri Toplantısı'na katılan Hisarcıklıoğlu, burada yaptığı konuşmada, geçen yıl sigortacılık sektöründe yaşanan gelişmeler hakkında bilgiler verdi. 

(TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Sigorta olmadan ekonominin büyüyebilme şansı yok.''
banner147

banner208
Sigorta acentelerinin KOBİ kapsamına alındığını belirten Hisarcıklıoğlu, artık KOSGEB desteklerinden sigorta acentelerinin de faydalanabildiğini ve bunun da sektörün gelişimine büyük katkı sağlayacağını kaydetti.Hisarcıklıoğlu, sigortacılığın ekonomi için çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Sigorta olmadan ekonominin büyüyebilme şansı yok. Ekonomi büyüyorsa orada sigortaya daha fazla ihtiyaç var, tüm gelişmiş ülkelerde öyle." diye konuştu.Türkiye ekonomisinin daha çok büyüyeceğini ve ülkeye daha çok yabancı yatırımcı geleceğini dile getiren Hisarcıklıoğlu, "O zaman daha çok sigorta olacak. Onun için de sigorta sektörünün disipline edilmesi çok önemliydi." ifadelerini kullandı. 

Hisarcıklıoğlu, şu anda gündemlerinde sahte poliçeler ve korsan aracıların olduğunu, bu alandaki sorunları da beraber çalışarak çözüme kavuşturacaklarını sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 19:29
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133