banner206
banner256

TOSEF Başkanı Ünal ÜNALDI'nın ''Sigorta Haftası'' Mesajı

banner209

TOSEF Başkanı Ünal ÜNALDI, her yıl Mayıs ayının son haftasında, ülke genelinde sigorta tanıtımı ve bilincinin artırılması amacıyla çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği “Sigorta Haftası”nı kutladı.​

TOSEF Başkanı Ünal ÜNALDI'nın ''Sigorta Haftası'' Mesajı
banner147

banner208
TOSEF Başkanı Ünal ÜNALDI, bu haftaya özel olarka bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajında farklı konulara değinen ÜNALDI, gündeme dair açıklamalarda yaptı. Açıklamada, Ülkelerin gelişmişlik düzeylerini belirleyen önemli göstergelerden biri, sigorta sektörünün büyüklüğüdür. Ekonomik ve sosyal hayatda karşı karşıya olduğumuz risklerin sayısının her geçen gün arttığı bu çağda etkin risk yönetimi için güçlü bir sigorta sektörüne ihtiyaç vardır. Güçlü sigorta sektörü kalkınmanın ve istikrarın temel anahtarıdır.

Sigorta bilincinin artmasında önemli süreçlerden biriside hasar oluştuğunda hasarın hızlı ve tam olarak giderilmesidir. Hasarın giderilmesi sürecinde biz servislere çok büyük bir rol düşmektedir. Tüm Oto Servisleri Federasyonu olarak mesleğimizin mensuplarının geleceğe daha güvenle bakabilmeleri, varlıklarını koruyarak kurumsallaşma süreçlerini tamamlayabilmeleri ve sigorta sektörüne daha fazla katkı yapabilmelerini sağlamak için çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. Sigorta sektöründeki paydaşlarımıza bugüne kadar verdiğimiz desteği arttırarak ve geliştirerek vermeye kararlılıkla devam edeceğiz. Bu vesile ile sigortalılar, sigorta şirketi yetkili ve personelleri, eksperler ve ofis çalışanları ve tüm meslektaşlarımızın Sigorta Haftasını en içten dileklerimle kutlarım.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 01:05
banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133