banner154

banner256

TTİŞVEREN Üyelerine Sigorta Hizmetlerinde Özel İndirim

banner209

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası ile Aktifbank iştiraki olan Sigortayeri Sigorta Aracılık Hizmetleri firması yetkililerinin uzun süredir üzerinde çalıştığı, işbirliği ve çözüm ortaklığı sözleşmesi imzalandı.

TTİŞVEREN Üyelerine Sigorta Hizmetlerinde Özel İndirim
banner199
banner147

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin ile Sigortayeri Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi tarafından 15 Ekim 2018 tarihinde imzalanan protokolle üyelere indirim ve özel avantajlar sunuluyor.

Sigortayeri firması genel merkezinde düzenlenen imza törenine, Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası adına Genel Başkanı Kemal Çetin, Sendika Genel Sekreteri Metin İşsever, Ege Bölge Başkanı Bahattin Ezber ile Ege Bölge Başkan Yardımcısı İsmail İzmirlioğlu,  Sigortayeri Firması adına ise Genel Müdür Cüneyt Tanrıverdi katıldı. 

Sigorta Aracılık Hizmetlerinde yapılan anlaşmayı müjdeleyen Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, “Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası’na üye olmak önemli kazanımlar sağlıyor… Sendikamız üyelerinin haklarını savunmanın yanı sıra önemli avantajlar da kazandırıyor. Şimdi de Sigorta Aracılık Hizmetleri için bir anlaşma imzaladık. Aktifbank iştiraki olan Sigortayeri firmasının sunduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecek.” Dedi.

Genel Başkan Kemal Çetin, “Ticari Kurumlar ile Anlaşmalardan Sorumlu Komisyonumuz tarafından sendika üyelerinin yararlanabilecekleri özel indirim sağlayan çeşitli anlaşmalar yapıldığını ve yapılmaya devam ediliyor. 
BP ve PTT ile yapılan anlaşmalardan sonra çok önem verdiğimiz Sigorta Aracılık Hizmetlerinde de anlaşma imzaladık. Tüm avantajlardan TTİŞVEREN Sendikası üyelerimizin tümü istifade edebilecek. 
Sağlık ve sigortacılık hizmetlerindeki avantajlar önemli bir kazanımdır. Sendikamızın üyeleri ve yakınları, imzalanan protokolle Sigorta Aracılık Hizmetlerinden önemli bir indirim kazanmış oldular.  Üyelerimize indirim ve özel avantajlar sunan protokole göre, Sendikamızın üyeleri ve birinci derece yakınları, sigorta indirimi ile özel avantaj hizmetlerinden yararlanacak. Üyelerimiz ve birinci dereceden yakınlarının başta Trafik ve Kasko sigortaları olmak üzere tüm sigorta ihtiyaçlarını gidermeye dönük protokol imzaladık. 
Tüm esnaflarımıza ve camiamıza hayırlı olsun.” Açıklamasını yaptı…

Sigortayeri Firması Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi ise imza töreninde, Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası ile yapmış oldukları sözleşmeden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası üyesi esnaflarımızın her branşta yanlarında olduklarını ve ekonomik katkı sağlayacak projelerinde destek vereceklerini söyledi. 

Sendika üyeleri için özel indirim sağlayan çeşitli anlaşmalar yaptıklarına dikkat çeken Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Ege Bölge Başkanı Bahattin Ezber de“Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası olarak her daim üyelerimizin sevinç ve kederine ortak olduk. Üyelerimizin dertleri ile dertlendik, en ufak bir sorunları dahi olsa yerinde müdahale etmeye çalıştık. Sendika üyeleri için özel indirim ve avatajlar sağlayan çeşitli anlaşmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. BP ve PTT ile anlaşmalar yaptık. Şimdi ise Aktifbank iştiraki olan Sigortayeri Sigorta Aracılık Hizmetleri firması ile imzalanan protokolle üyelerimize indirim ve özel avantajlar sunuyoruz. Yakında yeni anlaşmalarımız olacak, yeni müjdeler vereceğiz ve yeni kazanımlara devam edeceğiz. Sigortayeri Sigorta Aracılık Hizmetleri firması ile imzalanan protokolümüz camiamıza ve esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun.” Diye konuştu.

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Ege Bölge Başkan Yardımcısı İsmail İzmirlioğluise, “Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası olarak üyelerimizden aldığımız enerjiyle, Genel Başkanımız Sayın Kemal Çetin ve Yönetim Kurulu üyelerimizin öncülüğünde, Bölge ve İl Teşkilatları olarak var gücümüzle zorlu yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz.
Üyelerimiz için yeni bir anlaşmaya imza attık. Sigortayeri Firması ile tüm esnaflarımızın ve ailelerinin faydalanabileceği tüm sigorta branşları için mutabakata vardık ve anlaşma imzaladık. 15Ekim 2018 Tarihinde, Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Başkanımız Sayın Kemal Çetin ile Sigortayeri Genel Müdürü Sayın Cüneyt Tanrıverdi beyin imzaları ile Sigorta Sözleşmemiz gerçekleşmiştir. Kocaman Ailemize Camiamıza hayırlı ve bereketli olsun.” Diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 16:08
banner263
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail İzmirlioğlu
İsmail İzmirlioğlu - 10 ay Önce

Her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133