banner206
banner156

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu; ''Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

banner209

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, her yıl Mayıs ayının son haftasında, ülke genelinde sigorta bilincinin artırılması amacıyla çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği “Sigorta Haftası”nı kutladı. ​

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu; ''Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”
banner205

Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Sigorta Türk özel sektörünü her tür riskten koruyan hayati bir enstrümandır.

banner208
İçinde bulunduğumuz çağda karşı karşıya olduğumuz risklere sürekli yenileri eklenmektedir. Artan risklerimizi güvence altına almak için sigortadan faydalanarak enerjimizi büyümeye, işimizi geliştirmeye odaklamalıyız.

Ülkemiz sigortacılık sektörü, geldiği nokta itibariyle, her türlü riskimizi koruyacak durumdadır. Bu bağlamda, ihtiyaçlarımıza en uygun sigortayı alarak, ticari ve bireysel risklerimizi en aza indirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, TOBB nezdinde örgütlenen sigorta acenteleri ile sigorta eksperleri başta olmak üzere, tüm iş âleminin ve sektörde görev yapan tüm çalışanların Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 12:37
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner133