banner206

banner256

Unico Sigorta Karagümrük Spor Kulübü’nün Sponsoru Oldu!

banner209

​​​​​​​Unico Sigorta’dan Karagümrük Spor Kulübü’ne Büyük Destek!

Unico Sigorta  Karagümrük Spor Kulübü’nün  Sponsoru Oldu!
banner199
banner147

Sigorta sektörünün dinamik ve tecrübeli markası Unico Sigorta’nın, spora verdiği destek artarak devam ediyor. Unico Sigorta 2018 – 2019 sezonu için, Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Karagümrük Spor Kulübü’nün sponsoru oldu.

Adını, İstanbul ilinin Fatih ilçesine bağlı, tarihi Karagümrük mahallesinden alan Karagümrük Spor Kulübü, 1926 yılında kurulmuştur. “Üç Büyük” takımdan sonra, Türkiye’ye yabancı bir takım getirip müsabaka yapan ilk kulüp olma özelliğini de taşıyan Karagümrük Spor Kulübü, bu sezon maçları için Olimpiyat Stadı’nı kullanmaktadır.

Unico Sigorta, eski günlerine dönmek amacıyla emin adımlarla ilerleyen ve tekrardan Avrupa kulüpleriyle aynı sahada olmayı hedefleyen Karagümrük Spor Kulübü’nün bu yoldaki destekçisi oldu.

Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu sponsorlukla ilgili olarak “Kurulduğumuz günden beri, sporun destekçisi olduk. Sponsorluk anlaşmalarıyla kulüplere destek olmanın yanı sıra, sporcularımıza da moral kaynağı olmayı hedefliyoruz. Karagümrük Spor Kulübü sponsorluk anlaşmamızla, çok önemli bir başlangıcın ilk adımını attığımızı düşünüyoruz. Karagümrük çok ciddi hedefleri ve çok büyük potansiyeli olan bir camia. Hedeflerine giden yolda, onlarla birlikte kol kola yürümek bizim için de oldukça keyifli olacak. Kulübün bizleri gururlandıracağına ve kupayı kaldıracağımız başarılı bir yıl olacağına gönülden inanıyoruz. Unico Sigorta olarak, spora her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 23:46
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133