banner154
banner256

Unico Sigorta ve Koçtaş Güçlerini Birleştirdi!

banner209

Unico Sigorta ve Koçtaş’tan bir ilk! Koçtaş Ustabilir uygulamasını indirip kullanan ilk 1000 kişinin evi, 1 ay süresince Unico Sigorta “Ev Güvence Paketi” ile güvence altında.

Unico Sigorta ve Koçtaş Güçlerini Birleştirdi!
banner147

Koçtaş’ın hem Android, hem de iOS platformlarından ücretsiz olarak indirilebilen ve 60 binin üzerinde indirme sayısına ulaşan Ustabilir uygulaması, tesisat, dekorasyon ve dış mekan tadilatlarında işinin ehli olan 5 binin üzerinde ustayı müşterileriyle buluşturuyor. Ustalar ile evini yenilemek isteyenleri bir araya getiren, tamamen ücretsiz ve komisyonsuz bu uygulama üzerinden hizmet alacak ilk 1000 kişiye, “Unico Sigorta’dan Ev Güvence Paketi” hediye ediliyor.

Unico Sigorta Ev Güvence Paketi, evlerde oluşabilecek yangın, hırsızlık, tesisat, sel ve su baskını, cam kırılması, komşuların maruz kalabileceği hasarlar gibi bir çok riske karşı hem ev sahiplerini, hem de kiracıları koruyan sigorta ve asistans hizmetlerini kapsamaktadır. Ustabilir uygulamasından hizmet alanlar, 1 ay süresince bu hizmetlere ücretsiz sahip olabilecekler.

“Yenilikçi projeleri üretmete devam edeceğiz.”

Koçtaş ile yapılan bu işbirliğini çok önemsediklerini belirten Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu, “Unico Sigorta olarak Koçtaş ile sektörde bir ilke imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Koçtaş ile güçlerimizi birleştirerek, Ustabilir uygulaması üzerinden hizmet alan ilk 1000 kişiye ister ev sahibi olsun, ister kiracı, Unico Sigorta Ev Güvence Paketi’ni hediye ediyoruz. Farklı işbirlikleri çerçevesinde, yenilikçi projeleri üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 01:58
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133