banner143
banner156

Unico Sigorta’dan “Motorcu Dostu Trafik Projesi”ne Destek

banner207

Unico Sigorta, trafikte empatiye dayalı yeni kurumsal sosyal sorumluluk projesi “Motorcu Dostu Trafik”in sponsorlarından oldu.

Unico Sigorta’dan  “Motorcu Dostu Trafik Projesi”ne Destek
banner205

Sigorta sektörünün dinamik ve tecrübeli markası Unico Sigorta, trafikteki motosiklet ve diğer taşıt kullanıcılarının birbirlerini daha iyi anlaması ve güvenli bir sürüş ortamı sağlanması için, planlı, programlı, sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde çaba sarf etmeyi hedefleyen, Aytemiz’in hayata geçirdiği “Motorcu Dostu Trafik” sosyal sorumluluk projesinin destekçilerinden oldu.

Sektörün en büyük oyuncularından biri olarak, farkındalık oluşturmak ve kamusal duyarlılığın arttırılmasına yönelik projelerde yer almak ana hedefimiz.

Proje tanıtımının gerçekleştiği basın toplantısında konuşmacılardan biri olan Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu katılımcılara: “Unico Sigorta olarak, motosiklet kaskolarında sektörün en büyük oyuncularından biriyiz. Bu alanda öncülerden olmamız, bize aynı zamanda bir sorumluluk da yüklemektedir. İşimizi en doğru şekilde yapmaya çalışmamızın yanı sıra, trafikte yer alan tüm araç sürücülerine yönelik farkındalık oluşturmak ve kamusal duyarlılığın arttırılmasına yönelik projelerde yer almak ana hedefimiz. Motorcu Dostu Trafik Projesi’nin destekçilerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi. Kendisinin de bir motosiklet sürücüsü olduğunu belirten Tabakoğlu, trafikte en büyük eksikliğin karşılıklı saygı ve empati olduğunu, yaşanan can kayıplarının azaltılması adına bilinçlendirme projelerinin destekçisi olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner78

banner133