banner143
banner256

Unico Sigorta’dan Yine Bir Yenilik!

banner209

UniKasko mobil uygulaması ile ruhsattaki karekod okutularak saniyeler içerisinde kasko teklifi almak artık mümkün!

Unico Sigorta’dan Yine Bir Yenilik!
banner147

banner208
Sigorta sektörünün dinamik ve tecrübeli markası Unico Sigorta, dijitalleşme yolunda bir yeniliğe daha imza attı. UniKasko mobil uygulaması aracılığıyla, sadece ruhsatınızdaki Kare Kod (QR Kod) okutularak kasko yenileme teklifini saniyeler içerisinde almak artık mümkün.

Hem Android, hem de iOS platformlarından ücretsiz olarak indirilebilen UniKasko mobil uygulamasına, 2018 ve sonrası ruhsatlarda yer alan kare kodu okutarak, başka hiçbir bilgi girmenize gerek kalmadan aracınız için yenileme teklifine kolayca ulaşabilirsiniz. Kare kod ile kasko teklifi almanızı sağlayan Unico Sigorta, bu uygulamasıyla teklif alma süresini %75 oranında kısalttı.

“Unico Sigorta olarak müşterilerimize en kolay ve en hızlı çözümleri sunmaya odaklandık.”

Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu yeni uygulamalarıyla ilgili olarak “Kurulduğumuz ilk günden beri, müşterilerimize en kolay ve en hızlı çözümleri sunmaya odaklandık. UniKasko mobil uygulamasında kare kod teknolojisini kullanarak, sigorta teklifi almak artık hem çok kolay hem de çok hızlı. Unico Sigorta olarak, yenilikçi bir projeyi daha müşterilerimize sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133