banner206
banner156

Willis Towers Watson için Türkiye: En fazla büyüme potansiyeline sahip ülke…

banner209

Lider danışmanlık, brokerlik ve çözüm şirketlerinden biri olan Willis Towers Watson için Türkiye: En fazla büyüme potansiyeline sahip ülke…

Willis Towers Watson için Türkiye: En fazla büyüme potansiyeline sahip ülke…
banner147

Willis Towers Watson Türkiye, yeni yatırımlara ve entegre yetenek, risk yönetimi çözümlerine odaklanarak, 2020 yılına kadar iki kat büyüme hedefliyor.  
Türkiye’yi, bölgede en fazla büyüme potansiyeline sahip ülke olarak gösteren Willis Towers Watson İnsan Kaynakları ve Yan Haklar Dünya Başkanı Julie Gebauer ve CEEMEA (Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi Başkanı Neil Irwin, yetenek ve risk çözümlerimiz ile kurumsal performans gelişimlerine katkı sağladığımız, Türkiye’nin önde gelen kurumlarının CEO ve İnsan Kaynakları Direktörleri ile bir araya geldiler.  
Willis Towers Watson Türkiye Genel Müdürü Süha Alıcı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette liderler: 
 Risk Yönetimi ve Brokerlik hizmetlerinin; yan haklar, elementer sigortalar, denizcilik ve finansal risk sigortalarına takiben odaklanılacak yeni branşlarla büyüyeceği ve sektöre farklı bir perspektif getireceği,   İşin Geleceği (Future of Work) konusundaki gelişmeler kapsamında, yapay zekanın iş yapış şekillerimizi, iş gücünü nasıl etkileyeceği ve Türkiye’nin bu değişimlere nasıl adapte olabileceği,  Lider danışmanlık, brokerlik ve çözüm şirketi olarak, entegre yetenek ve risk yönetimi çözümleri ile Türkiye’de faaliyet gösteren kurumlara sunacağı farklı ve daha yenilikçi çözümler, 
üzerine fikirlerini paylaştılar. 

banner208
Willis Towers Watson İnsan Kaynakları ve Yan Haklar Danışmanlığı Dünya Başkanı Julie Gebauer: “Willis Towers Watson olarak, Türk iş dünyasının bir üyesi olmaktan gurur duyuyoruz ve Türkiye’deki varlığımızın daha fazla güçlenmesi için çalışıyoruz. Çalışanlarımız, kurumların yüz yüze geldiği karmaşık risk ve yetenek konularında olumlu bir etki yaratmak için çalışıyor. Türkiye’de faaliyet gösteren kurumlara ve çalışanlarına, direnci arttırmaya, performansı geliştirmeye ve potansiyellerini tam olarak göstermelerine yardımcı olmak için yeni, düşünceli ve pratik çözümler getiriyoruz” dedi.  
 
Kurumsal risk ve brokerlik iş kolundaki yatırımlardan bahseden CEEMEA Bölgesi Başkanı Neil Irwin: “Türkiye'de kurumlar giderek karmaşıklaşan ve değişen bir ortamda faaliyet gösteriyorlar. Bu durumu birçok sektörde görüyoruz ve müşterilerimizin zorlukları fırsata dönüştürmelerine yardımcı olmak için Türkiye'ye yatırım yapmaya devam ediyoruz. Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu değişkenlik ve zorluklar için silo bazlı bir düşünce tarzı yerine entegre çözümlere başvurulması gerektiğine inanıyoruz. İnsan ve risk konularını yeni bir perspektifle ilişkilendiren anlayışımız ile kurumları ve bireyleri korurken büyümelerine, güçlenmelerine destek oluyoruz” dedi ve Willis Towers Watson Türkiye’nin; yan haklar, elementer sigortalar, denizcilik ve finansal risk sigortaları alanlarında sektöre yeni bir bakış açısı kazandıracağını belirtti.  
 
Bir büyüme ülkesi olan Türkiye’de, kurumların giderek daha fazla verimlilik ve maliyet yönetimine odaklandığını belirten Willis Towers Watson Türkiye Genel Müdürü Süha Alıcı: Bir yandan kurumların büyüme ajandalarına destek olurken diğer yandan entegre yetenek ve risk çözümlerimiz ile maliyetlerini etkin bir şekilde yönetmelerine ve verimli organizasyon yapısı kurgulamalarına destek oluyoruz” dedi.  Willis Towers Watson Türkiye olarak;  insan, risk yönetimi ve brokerlik becerilerine katkı sağlayacak yeni fırsatları değerlendirmeye devam edeceklerini belirtti.  
 

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133