banner329
banner156

Yönetici Sorumluluk Teminatı ile İmzanız da Unico’da Güvence Altında!

banner209

Unico Sigorta’nın seçili yangın ürünlerinde, yöneticilerin aldığı kararlardan doğabilecek riskler ve zararlar ek teminat olarak seçilmesi durumunda, güvence altına alınıyor.

Yönetici Sorumluluk Teminatı ile  İmzanız da Unico’da Güvence Altında!
banner147

Günümüz iş dünyasında doğru ve hızlı kararlar alan ve değişikliklere çabuk adapte olabilen işletmeler fark yaratabiliyor. Şirket yöneticilerinin, günümüzün bu değişen şartları doğrultusunda aldığı stratejik kararlar, bazen şirketlere telafi edilmesi kolay olmayan zararlar verebiliyor.

Unico Sigorta, belli başlı yangın ürünleri içerisinde seçimli olan Yönetici Sorumluluk teminatı ile, yöneticilerin görevleri sırasında yaptıkları hatalar sebebiyle hukuken sorumlu olacakları yasal tazminatlarına ve savunma masraflarına karşı finansal koruma sağlıyor.

Otel Paket, Site Paket, Endüstriyel Paket, Kobim Güvende ve Kobi Paket ürünlerine eklenen Yönetici Sorumluluk Teminatı ile Unico Sigorta, şirketlerin zor günlerinde yanında oluyor ve kriz anlarından minimum zararla çıkmalarını sağlıyor.

İstihdam uygulamalarına ilişkin sigortalı kişilere yöneltilen tazminat talepleri ile adli teminat ve resmi kefalet giderlerini de kapsayan Yönetici Sorumluluk Teminatı, Türkiye genelindeki işletmelerin yönetim kadrosunun aldığı kararlardan doğabilecek zarar ve riskleri teminat altına alıyor.

Unico Sigorta Reel Sektör Yöneticilerinin Yanında!

Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu Yönetici Sorumluluk Teminatı ile ilgili olarak: “Şirketlerin günümüz şartlarına uyum sağlamaları için hızlı hareket etmeleri, bu çevikliğe sahip olabilmek için de kendilerini güvence altında hissetmeleri gerekiyor. Unico Sigorta yöneticilerin yanında.

Yöneticiler, aldıkları muhtelif kararlarda kusurlu oldukları takdirde, hem şirkete hem pay sahiplerine, hem de şirket alacaklılarına vb. karşı verdikleri zararlardan sorumludurlar. Unico Sigorta Yönetici Sorumluluk Teminatı ile artık attığınız imzalar da güvence altında.” dedi.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133