banner206
banner256

Yurtdışı seyahatleri güvence altında

banner209

Türkiye'nin lider sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta'nın müşterilerine sunduğu yurtdışı seyahat sigortası, sektördeki klasik yurtdışı seyahat sigortalarına nazaran daha geniş yelpazede güvence sunuyor. Acil diş tedavisinde 60 Euro’ya kadar teminat sunması ürünün fark yaratan özellikleri arasında.

Yurtdışı seyahatleri güvence altında
banner147

Türkiye'nin hizmet ve kalite konusunda tescillenmiş sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta, müşterilerinin tatilde de keyfini korumak için mevzutta satılan yurtdışı seyahat sigortalarından ayırt edilebilecek özellikleri olan Anadolu Sigorta yurtdışı seyahat sigortasını müşterilerine sunuyor.

banner208
Pasaport kaybı, çalınan kayak ve snowboard ekipmanları gibi bir çok konuda teminat veren Anadolu Sigorta yurtdışı seyahat sigortası bu vb. temnatlarla sektördeki diğer yurtdışı seyahat sigortalarından ayrılıyor. 

SEYAHAT SİGORTASINI İHMAL ETMEYİN

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Oğuz, dokuz günlük uzun Ramazan Bayramı tatiline çıkacakları sehayat sigortalarını yaptırmaları konusunda uyarırken, “Yurtdışı seyahat sigortası, yalnızca vize alınırken, mecburen yaptırılması gereken bir sigorta olarak algılanmamalı. Ürün, yurtdışına çıkacak olan sigortalılar için hayati teminatlar içeriyor. Seyahat masraflarıyla karşılaştırıldığında son derece cüzi kalan bir prim tutarı ile, pek çok risk güvence altına alınıyor. Anadolu Sigorta olarak yurtdışı seyahat sigortası ürünümüzle, standart teminatların ötesinde pek çok riski de güvence altına alıyoruz. Dolayısıyla seyahat edeceklere sigorta yaptırmalarının yanı sıra seçtikleri ürünün teminat içeriğini incelemelerini de öneririm” dedi.

Bir çok farklı temnatın yer aldığı Anadolu Sigorta yurtdışı seyahat sigortası'nı başta Anadolu Sigorta acenteleri olmak üzere İş Bankası şubeleri ve Anadolu Sigorta instenet sitesi üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 16:47
banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133