banner258

banner256

Zurich Sigorta "Avrupa'nın En İyi Sigorta Şirketi" Seçildi!

banner209

Zurich Sigorta, LeFonti Awards’ta “Avrupa’nın En İyi Sigorta Şirketi” ödülünü kazanırken, şirketin CEO’su Yılmaz Yıldız da sigorta kategorisinde “Avrupa’da Yılın CEO’su” seçildi. Bu ödüllerle, Zurich Sigorta, Türkiye’de üç yıl üst üste bu başarıyı gösteren ilk şirket oldu.

Zurich Sigorta "Avrupa'nın En İyi Sigorta Şirketi" Seçildi!
banner199
banner79

Zurich Sigorta, merkezi Milano’da bulunan uluslararası bağımsız yayınevi ve araştırma kuruluşu LeFonti tarafından düzenlenen LeFonti Awards’ta “Avrupa’nın En İyi Sigorta Şirketi” ödülünü kazanırken, şirketin CEO’su Yılmaz Yıldız da sigorta kategorisinde üçüncü kez “Avrupa’da Yılın CEO’su” unvanına sahip oldu. 2016 ve 2017’nin ardından 2018 yılında da kazanılan ödüllerle Zurich Sigorta, Türkiye’de üç yıl üst üste bu başarıyı gösteren ilk şirket oldu. 50 bini aşkın dergi okuyucusu bulunan LeFonti, kazananları, okuyucuların online olarak doldurduğu anketler sonrasında, değerlendirme kurulunun yaptığı araştırmalar sonucunda belirliyor.

banner208

Yılmaz Yıldız, Hong Kong’da düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “2013 yılında başlattığımız yeniden yapılanma çalışmaları büyük bir başarıhikayesidir. Bu başarıyla Türkiye’de elementer sigorta sektörünün en kârlı şirketlerinden biri; risk yönetiminde Avrupa’nın en etkin şirketlerinden biri haline geldik. Müşteri menuniyeti konusunda aldığımız ödülleri sürdürülebilir başarımızın bir göstergesi olarak görüyoruz. Tüm dünyadaki Zurich çalışanları arasında yapılan ankete göre Zurich Türkiye olarak en yüksek çalışan memnuniyeti sağlayan ülkeyiz. Tüm bu başarıları hem Zurich Sigorta’nın hem de Türkiye’nin başarısı olarak görüyor, bunların uluslararası platformlarda değerlendirilip ödüllendirilmesinin gururunu yaşıyoruz. Üç yıl üst üste “Avrupa’nın En İyi Sigorta Şirketi” unvanına sahip olmamızda katkısı olan sigortalılarımıza, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum”.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 21:26
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133