banner156

Insurtech Kuluçka Merkezi'nde Insurtech Hub'ın Insurtech Startup Programı Başladı.

banner207

Sigorta sektörüne yeni bir soluk getirecek, nitelikli proje ve girişimlerin keşfedileceği Insurtech Startup Programı, proje başvurularını almaya başladı.

Insurtech Kuluçka Merkezi'nde Insurtech Hub'ın Insurtech Startup Programı Başladı.
banner199

Türkiye'nin ilk Insurtech Kuluçka Merkezi'nde, Insurtech HUB ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile Yıldız Kuluçka Merkezi'nde açıldı. Insurtech Kuluçka Merkezi'ne yerleştirilecek startuplarının belirleneceği “Insurtech Startup Programı” da www.insurtech.org web sitesi üzerinden başvuruları almaya başladı. 

Türkiye'de sigorta teknolojileri alanında yep yeni bir ekosistem oluşturmak amacı ile kurulan Insurtech HUB, endüstri oyuncularını, sigorta sektörünün geleceğini değiştirecek yenilikçi sigorta ürünlerini ve hizmetlerini bulmak ve ortaya çıkarmak için bir araya getiriyor. 

banner208
Insurtech HUB, yenilikçi teknoloji anlayışı ile yüksek verimlilik, operasyonel tasarruflar, yeni ürünler, yeni girişimler ve yeni yatırımlar imkanı sunan startup programları ile dünya sigorta sektörünün geleceğine yön verecek.

Insurtech HUB'ın ilk startup programı olan Insurtech Startup Programı ile sigorta sektörünü değiştirecek yeni projeler ve fikirler geliştirilecek, sürdürülebilir aktif girişimler hızlandırılacak, yerel ve uluslararası kanaat önderlerinden oluşan danışmanlar, uzmanlar ve yatırımcılar ağı aracılığı ile seçilen fikir ve projelere finansal ve stratejik destek sağlanacak.

Programa son başvuru tarihi ise 30 Kasım olarak belirlendi.

Yenisoz.com.tr

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner203

banner64

banner78