banner437

banner413

banner334

banner441

banner436

banner407

banner409

banner412

banner78

banner440

banner358
banner442

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

E-ticaret sitesi yani online olarak ürünlerinizi satışa sunabileceğiniz bir site kurmak istediğinizde bazı adımlara dikkat etmeniz gerekir.

banner345
TEKNOLOJİ 29.05.2019, 02:10
E-Ticaret Sitesi Kurulumu
banner346
banner414

E-ticaret sitesi yani online olarak ürünlerinizi satışa sunabileceğiniz bir site kurmak istediğinizde bazı adımlara dikkat etmeniz gerekir. Eğer e-ticaret sitesi nasıl kurulur ya da e-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir gibi sorulara en doğru yanıtları arıyorsanız işinde uzman bir firmadan yardım alabilirsiniz. Kobisi size bu konuda profesyonel destek sunmakta olup hazırladığı e-ticaret paketleri ile hayal ettiğiniz siteyi kurmanızı ve kısa süre içerisinde istediğiniz potansiyele ulaşmanızı sağlar. Özellikle ilk etapta sunulan ücretsiz e-ticaret sitesi hizmeti dileyen herkesin bu hizmetten yararlanarak kendi e-ticaret sitesini nasıl kullanabileceğini görebilmesini amaçlar.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Ücretsiz e-ticaret sitesi için tek yapmanız gereken Kobisi sayfasını ziyaret etmektir. Kredi kartı bilgisi gerekmeyen, herhangi bir riski olmayan ve aynı zamanda ücret de alınmayan bu ücretsiz e-ticaret sitesi uygulaması için temel bilgilerinizi eksiksiz şekilde girmeniz yeterlidir. Adı, soyadı, telefon numarası, e-posta adresi, mağaza adı yazılarak mağaza açma talebi firmaya iletilir. Kullanıma hazır halde bulunan ücretsiz e-ticaret sitesi işleyişi daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Ücretsiz e-ticaret sitesi deneyiminden sonra kendi sitenizi kurmak istediğinizde Kobisi size yol gösterici olacaktır. İlk aşamada kuracağınız sitenin adına karar vermeniz gerekir. Daha sonra ise e-ticaret sitesi yazılımı, anahtar kelime, ödeme sistemleri, ürünlerin siteye eklenmesi gibi çeşitli detaylar yerine getirilir. Ancak Kobisi daha kolay site sahibi olabilmeniz amacıyla sizin için e-ticaret paketleri hazırlamıştır. Bu paketler içerisinde ihtiyacınız olan tüm detaylar yer almakta olup her bir paket özellik ve fiyat bakımından farklılık gösterir. Dolayısıyla e-ticaret sitesi kurmak için gerekenler paketler ile birlikte sizlere hazır olarak verilir.

E-Ticaret Sitesi Kurmak için Gerekenler Nelerdir?

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Her işte olduğu gibi başarılı bir e-ticaret sitesinin de etkili bir iş planına dayanması gerekir. Buna göre siteniz mutlaka tasarımıyla dikkat çekmeli ve bu yönüyle diğer sitelerden ayrılmalıdır. Böylece müşteri sayınız günden güne daha da artacaktır. Kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı, hizmet ve ürün çeşitliliğinin sağlanması, kargo seçimi, yasal şirket, alan adı gibi özellikler de e-ticaret sitesi kurmak için gerekenler listesinde yer alır.

Kobisi tarafından hazırlanan ve uygun fiyatlara sahip olan e-ticaret paketleri, e-ticaret sitesi kurmak için gerekenler listesiyle tek tek uğraşmamanızı sağlar. Bu paketler içerisinde farklı sayılarda ürün sergileme, alan adı, pazar yeri entegrasyonu, kupon sistemi gibi özellikler yer almakta olup bunlar e-ticaret sitesi kurmak için gerekenler arasında her zaman önemli bir yere sahiptir.

E-ticaret sitesi kurulumu hakkında birçok bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

https://www.kobisi.com/e-ticaret-entegrasyon

https://blog.kobisi.com/e-ticaret-hukuku-nedir/

https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

Yorumlar (0)
banner358
banner339
banner353
18°
parçalı az bulutlu
banner348
Günün Anketi Tümü
Sizce Yeni Sitemiz Nasıl Olmuş?
banner443
banner355
banner359
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner360
Günün Karikatürü Tümü
banner419

Gelişmelerden Haberdar Olun

@