banner154
banner256

iPhone 11 ve Galaxy Note 10’un lansman tarihleri belli oldu

banner209

Akıllı telefon sektörünün en büyük iki markası olan Apple ve Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi modelleri iPhone 11 ve Galaxy Note 10’un lansman tarihleri belli oldu. Operatör şirketi Verizon’dan alınan bilgiler ise bu iddiaları doğruluyor.

iPhone 11 ve Galaxy Note 10’un lansman tarihleri belli oldu
banner147

Akıllı telefon piyasasının en büyük iki markası olan Apple ve Samsung yeni amiral gemilerini ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. İki markanın sevenleri de markalardan gelecek olan haberi bekliyor. Ortaya atılan iddialara göre iki markanın da tanıtım tarihleri belli oldu.

IPHONE 11 LANSMAN TARİHİ

banner208
Operatör şirketi olan Verizon tarafından yayınlanan listeye göre Apple yeni amiral gemisi IPhone 11’i Eylül ayında tanıtmaya hazırlanıyor. Daha önceki düzenlene Apple lansmanlarına bakıldığında şirket genel olarak Eylül ayının ikinci veya üçüncü haftasında tanıtımlarını gerçekleştiriyor. En son tanıtılan modeller olan XS Max, XS ve XR lansmanları 12 Eylül tarihinde düzenlenmişti.

GALAXY NOTE 10 LANSMANI

Samsung genelde Galaxy Note serisinin yeni üyelerini Ağustos ayında tanıtıyor. Bu durum, Galaxy Note 10 modellerinde de geçerliliğini koruyacak. Bunun yanı sıra Samsung, Galaxy Note modellerini tanıtırken, model adlarını da dikkate alıyor. Galaxy Note 8, 8 Ağustos‘ta lanse edilirken Galaxy Note 9, 9 Ağustos’ta lanse edilmişti. Buna bağlı olarak Galaxy Note 10 modelinin de 10 Ağustos‘ta tanıtılması beklentiler arasında yer alıyor. Ancak Verizon tarafından yayınlanan listeye göre Galaxy Note 10’un Ağustos ayının sonunda tanıtılması bekleniyor.

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133