Meizu E3'ün özellikleri belli oldu

Meizu son yıllarda eski popülaritesini yitirmiş durumda.

Meizu E3'ün özellikleri belli oldu

Elbette bunda Xiaomi ve OnePlus gibi yeni yeni sivrilmeye başlayan diğer Çinli üreticilerin payı çok fazla. Meizu son derece kısıtlı bir bölgeye hitap ediyor olmasına karşın, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara ulaşmış durumda. Elbette bu üçüncü parti distribütörler sayesinde oluyor. Aynı durum ülkemiz için de geçerli. Bilindiği üzere Meizu, Türkiye’de resmi olarak bulunmuyor. Fakat internette araştırdığınızda ithalatçı garantili Meizu telefonlar bulmak mümkün. Aslına bakılırsa, Meizu’nun global pazara açılması gerekiyor. Fakat son zamanlarda şirket içinde bazı sorunların olduğu da aşikar. Zira bir süredir beklenen Meizu E3 modelinin tanıtımının ileri bir tarihe ertelenmesi de bu durumun en net göstergelerinden biri.

Bu modellerin sonuncusu ise Meizu E3. Çinli üreticinin bir süredir geliştirme aşamasında tuttuğu Meizu E3 normalde 7 Mart’ta tanıtılacaktı. Fakat şirket tarafından yapılan açıklamada telefonun tanıtım tarihinin 21 Mart’a ertelendiği belirtildi.

Meizu E3, gücünü MediaTek tarafından üretilen Helio P70 yonga setinden alıyor. Sistemini 4GB RAM ile destekleyen cihazın dahili depolama alanı ise 32GB.

18:9 en boy oranına sahip 5.99 inçlik FullHD+ ekran ile gelecek olan Meizu E3’ün arka tarafında 12MP + 20MP’lik çift kamera kurulumu mevcut. Telefonun selfie kamerası ise 8MP.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER