banner206
banner156

Xiaomi, 1 Nisan’da 20 Adet Yeni Ürün Tanıtacak

banner209

Mi Fan Festivali’ne daha zaman varken, Xiaomi, yapacağı büyük lansmanla birlikte fanatiklerinin yüzünü güldürecek.

banner251
Xiaomi, 1 Nisan’da 20 Adet Yeni Ürün Tanıtacak
banner199

Mi Fan Festivali’ne daha zaman varken, Xiaomi, yapacağı büyük lansmanla birlikte fanatiklerinin yüzünü güldürecek. Hatırlatma yapmamız gerekirse resmi duyuru Redmi 7 ve diğer birkaç ürünün tanıtıldığı lansmanda yapılmıştı. Bugün resmi siteden paylaşılan fotoğrafla Xiaomi, yeniden dikkatleri üzerine çekerek bizleri pazartesi günü yapılacak etkinlik için sabırsızlandırmaya devam ediyor.

Bu paylaşımla Xiaomi, tamı tamına 20 yeni ürün tanıtacağını doğrulayarak bir lansmanda tanıtılmış en fazla ürün rekorunu kıracak. Yaptığımız çıkarımlar doğrultusunda; Mi Notebook, VR sanal gerçeklik gözlüğü, Mi Walkie Talkie telsiz, baskül, termometre ve bir dizi elektronik ürün 1 Nisan günü teknoloji meraklılarıyla buluşacak. Xiaomi ayrıca, Çin merkezi müdürü Wang Yuan’ın ev sahipliğini yapacağı etkinlikte, özel Mi 9 Roy Wang Edition’ın da duyurusunu yapacak.

Biz yine de tarih 1 Nisan’a denk geldiği için çok bel bağlamak istemiyoruz. Bir de Çin devinden troll yemeyelim. Sizce bu bir şaka olabilir mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner133