banner206

TOSEF Geliyor… Oto servisleri için yeni bir sayfa açılıyor…

Bu yıl Sigorta Sektörü'nde 8.senemi dolduruyorum. Bilenler bilir sektörün tüm kanatlarına az'da olsa hakimimdir. Bu kanatlardan biri de Oto servisleri...

Oto Servisleri ile ilgili katıldığım tüm toplantılarda birlik olmalarını ve bir şekilde aynı acenteler gibi güçlü bir sivil toplum kuruluşuna sahip olamaları gerektiğini dile getiriyordum. Ağabeyim Emrah NAVRUZ'un da bir Oto servisi olduğu için sektörün sorunlarını kendisinden direkt öğreniyor ve Oto servislerinin sorunlarını güçlü bir STK'nın dile getirmesi gerektiğini her ortamda savunuyordum.

Biz bu iyi dileklerimizi dile getirirken Otomotiv sektörünün tanınmış simalarından bir kişi profesyonel bir şekilde çalışmalar yaparak oto servislerin sesini hem kurumsal hem de profesyonel olarak duyuracağı TOSEF ( Tüm Oto Servisleri Federasyonu ) 'in alt yapısını kurarak sektörde bir ilki gerçekleştirmek için çabalıyormuş.

TOSEF'in bu ay Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenecek toplantılarla duyurulacağını öğrendiğimde çok sevindim. Birde bu Federasyonun başında RS Servis Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ünal ÜNALDI'nın olduğunu öğrenince değmeyin keyfime...

Çünkü; Böyle bir yapılanmanın başında olacak ismin özellikle sektörü iyi tanıyan, güçlü, risk almaktan korkmayan, beyefendi, genç ve dinamik olması gerekiyordu. Tabiki sektörün tüm bileşenlerinin mutabık olacağı birisi olmalıydı. Açıkcası Sayın ÜNALDI, tüm bu özellikleri taşıyan ve ülkemizin yetiştirdiği başarılı genç iş adamlarından biridir.

Daha fazla detayı hafta başında öğrenip paylaşacağım ama görünen o ki TOSEF, Sigorta ve Filo Kiralama Sektörü'nde hasar onarımına ilişkin ezberleri bozacak. Oto servislerine düşen görev de böyle bir oluşuma katılım sağlayarak güçlendirmektir.

YORUM EKLE

banner56

banner62

banner259

banner213

banner183

banner135

banner203

banner260

banner78

banner91

banner133