banner193

ALO 182 hastane randevu telefonu ile randevunuzu alabilirsiniz

banner196

MHRS Hastane randevu almak için telefon ettiğinizde yakınlarınız için de randevu alabiliyorsunuz.

banner202
ALO 182 hastane randevu telefonu ile randevunuzu alabilirsiniz
banner199

MHRS Hastane randevu almak için telefon ettiğinizde yakınlarınız için de randevu alabiliyorsunuz. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır. 

Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

 182 hastane randevu sistemini arayarak aynı şekilde randevunuzu iptal ettirebilirsiniz. 

Aradığınız tarihten itibaren en erken 1 gün sonrası için randevu alabilirsiniz. Dilerseniz 15 gün sonrasına kadar herhangi bir güne randevu talep edebilirsiniz.

Kendinize ve yakınlarınıza her aramada en fazla dört randevu alabilirsiniz. Aynı güne kendinize farklı polikliniklerden en fazla iki randevu alabilirsiniz.

ALO 182 Randevu Hattı acil aramalar kapsamında olmadığından ücretlidir. Hem sabit hatlardan hem de cep telefonlarından 182' yi aramak sabit bir telefon hattını aramakla eşdeğerdir. BTK' ya göre Türkiye' de sabit hatları aramak 01.04.2013 tarihinden itibaren dakikası en fazla 43,89 kuruştur. Türk-Telekom dakikası 7-15 kr. arası ücretlendirme yapmakta olup, tarifeler değişebilmektedir.

İnternet ve akıllı cihazlar (cep telefonu, tablet vs.) üzerinden alınan randevular ise ücretsizdir.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78