banner206

Yahu nedir bu GRİ Sigorta A.Ş. !

Geçen yıl İzmir'de ziyaretlerde bulunurken sigortacı arkadaşlar tarafından EGEAS Sigorta Ar. Hizmetleri'ne konuk olmuştum. Bu vesileyle ESEAS Sigorta Rüstem bey ile tanışma fırsatım olmuştu. GRİ Sigorta ismini ilk orada duymuştum.

Rüstem bey GRİ Sigorta ismi ile bir Sigorta Şirketi kuracaklarını söylemişti.

Bakalım bekleyelim görelim diyorum ki, GRİ Sigorta ile ilgili sosyal medya üzerinde paylaşımlar görmeye başladım. Öncelike herkes istediği şirketi kurabilir ve desteklenmelidir. Fakat paylaşılan resimlerde hep birileri el sıkışıyor ve ortaklığımız hayırlı olsun al metni yer alıyor.

Sigortacılık güven işi diyoruz ya ben daha şirket kurulmadan güvenimi yitirmeye başladım. Bu şirketin kaç ortağı var bu şirket bu kadar amatör mü? neredeyse yolda yürürken el sıkışma resmi paylaşacak hale gelmiş...

Neyse artık herhalde bir bildikleri vardır. Ama benim tavsiyem profesyonel bir danışmanlık hizmeti alsınlar yoksa proje ölü doğacak...

Şirket ile ilgili bilgi almak isteyen olursa web sitesi: http://www.grisigorta.com/#services/

Dip not: Yönetim kademesinde yer alan Rüstem Güngör bey'in sigortacılık konusunda deneyimini araştırdım ve genel olarak herkes uzmanlığını destekliyor.

YORUM EKLE

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133